Dore'den yepyeni bakım kremi...Delia Rose

Dore anneler gününe özel olarak hazırlanan Mayıs ayı kataloğunda yepyeni bir ürüne daha yer verdi…  Delia Rose Bakım Kremi!

Cazip fırsatları ile akıllı alışverişin yeni adresi olan Dore, her ay yeni ürünlerle kataloğunu zenginleştiriyor. Mayıs ayında annelere özel hediye alternatifleri ile zenginleşen Dore kataloğu, bakımına özen gösteren hanımların tercihine sunuldu.

Katalogta yerini alan Dore Delia Rose Bakım Kremi, hoş gül kokusuyla çatlamış ve kurumuş el, ayak, diz ve dirsek gibi bölgelerin günlük bakımını yapar. Krem, hafif formülü sayesinde cilt tarafından hızla emilir ve ciltte yağlı bir tabaka bırakmaz. İçeriğindeki shea yağı, cildi besler ve bakım yapar. Allantoin ve D-pantenol; tahrişleri yatıştırarak cilde ipeksi bir yumuşaklık ve düzgünlük verir. Gül özü; nemlendirir, yumuşatır ve düzgünleştirir.

85 ml’lik boyutu ile Dore’nin Mayıs ayı kataloğunda yer alan Delia Rose Bakım Kremi, 19,80 TL’lik fiyatı ile satışa sunuldu.

Dore Hakkında 
Ülker markasını da bünyesinde barındıran Yıldız Holding'in şirketlerinden Dore, kozmetik, temizlik, ev ve mutfak ürünleri, aksesuar gibi pek çok farklı ürünü, her ay yenilenen kataloğunda biraraya getiriyor. Ürünler, Dore garantisiyle temsilciler aracılığıyla ulaştırılıyor. Daha fazla bilgi için: www.doreonline.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder