Gamze Saraçoğlu'ndan yepyeni bir duvar kağıdı koleksiyonu


Moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu dünyaca ünlü duvar kağıdı markası Rasch için yepyeni bir koleksiyon hazırladı.. HannaHome’un temsilcisi olduğu duvar kağıdında trendleri belirleyen dünyaca ünlü Rasch markası Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu imzasını taşıyan ikinci koleksiyonu ile tasarımın zarafetini ve şıklığını yaşam alanlarına taşıyor.

HannaHome’un temsilciliğini yaptığı dünyaca tanınmış duvar kağıdı markası Rasch, Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcılarından Gamze Saraçoğlu ile ‘designed by Gamze Saraçoğlu Limited Edition 2017’isimli ikinci bir koleksiyona imza attı. 
Koleksiyon içerisinde; renk paletinden krem, açık bej, sütlü kahve, gri ve gri mavi tonlarının kullanıldığı ve renk geçişleri ile dikkat çeken Reflection; Hafiflik ve ferahlık duygusunu yansıtan Breeze; zihnin duruluğunu ve ruhun saflığını temsil eden lotus çiçeğini çağrıştıran damask desenleri ile Lotus; temel renkler ve tonlarının uyumlu bir denge içerisinde kullanıldığı Balance; işlenmiş çizgilerin iç içe geçmesi ile zarif bir döngü oluşturan desenleri ile Circle olmak üzere 5 farklı tema, ünlü tasarımcının farklı duygularını yaşam alanlarına yansıtıyor. İncelikle işlenmiş desenlerin, yumuşak renk kullanımları ile harmanlandığı koleksiyon, Gamze Saraçoğlu’nun estetik anlayışı ile günümüzün romantizmini kucaklıyor. 
Koleksiyon ile ilgili konuşan başarılı moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu; ‘Rasch ile 2012 yılında Türkiye’de alanında bir ilke imza atarak çok özel bir duvar kağıdı koleksiyonu ortaya çıkardık. Benim için çok keyifli bir deneyim olan ilk projemizin başarısından sonra Rasch markası ile tekrar bir projede birlikte çalışıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Rasch tasarım ekibi ile 10 ay boyunca titizlikle çalışarak yine çok özel bir koleksiyona imza attık.’’ dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder