Küçük Müzisyenlerin Büyük Başarısı


Çankaya Yıldız’da eğitim veren Oya Akın Yıldız Koleji’nde düzenlenen müzik şenliğine ailelerin ilgisi büyük oldu. 

Bu yıl ikincisi düzenlenen şenlikte, yıl boyunca piyano, gitar ve keman dersi alan öğrenciler, sahneye çıktı. Haftalardır okulun müzik öğretmeni Adnan Şentürk nezaretinde şenliğe hazırlanan öğrenciler, büyük gün geldiğinde heyecan ve mutluluğu bir arada yaşadı. 
Ailelerinin alkışları arasında tek tek sahneye çıkan öğrenciler, yeteneklerini sergiledi. En güzel parçaları piyano, keman veya gitar eşliğinde çalan çocuklar, ailelerinin göğsünü kabarttı. Çocuklarını izlerken gözyaşlarını tutamayan yakınları, onları alkışlarıyla ödüllendirdi.
Oya Akın Yıldız Koleji Kurucusu Oya Güven Akın şenlikte yaptığı konuşmada, her çocuğun keşfedilmeye hazır bir yıldız olduğunu söyleyerek, “Biz yalnızca iyi bir eğitime değil, sanata ve spora da büyük önem veriyoruz. Dolayısıyla bugün çocuklarımızı dinlerken yaşadığım mutluluk tarif edilemez. Hepsiyle gurur duyuyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 
Oya Akın Yıldız Koleji’nde düzenlenen 2. Yıldız Müzik Şenliği’nde sahne alan tüm öğrencilere, katılım ve teşekkür belgesi verildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder