MixMondial Başlıyor


Dudetable organizasyonu ile 4. gerçekleşecek olan MixMondial İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Mersin ve Eskişehir’de başlıyor.

15 Mayıs -15 Haziran tarihleri arasında 7 büyük şehrin  200 en iyi bar, gece kulübü, restoran ve cafelerinde gerçekleşecek olan MixMondial’in tüm programına www.mixmondial.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Dudetable organizasyonu ile bir ay boyunca 7 şehri birden festival ruhuyla dolduracak olan MixMondial yepyeni keyif deneyimleri sunacak dünyanın en farklı ve lezzetli kokteylleri, birbirinden eğlenceli ve seçkin partiler, happyhour’lar,  sektörel eğitimler ile pek çok sürpriz etkinlik katılımcıları bekliyor. 

Birbirinden eğlenceli etkinliklerin yanı sıra dünyanın en ünlü barmenlerinden World Class Şampiyonu Erik Lorincz gibi isimlerin de yeme-içme sektörü çalışanlarına eğitim vereceği MixMondial, sektör için içecek kültürünün gelişmesine de  katılı sağlamaya devam edecek.

MixMondial, bu yıl ilk kez yazlık mekanlarda kokteyl kültürünü yaşatacak. Kuşadası, Bodrum, Çeşme, Alaçatı ve Antalya’nın en iyi bar, gece kulübü, restoran, cafe ve beach clublarında yer alacak. Bu yıl 4. kez gerçekleşecek olan MixMondial,  festival ruhunu mekanlara taşıyacak.

Mİxmondial’de mekanlarda Mixology Team ile keyifli anlar yaşanacak.  Apple bite, Rio Caipiroska, Over Icecream Cholate Crush, Gimlet  ile Kokteyl kültürünü mekanların içerisine taşıyacak olan Mixology Team, MixMondial partilerinin de odak noktası olacak. 16-19  Mayıs’ta Alaçatı’ya kokteyl ruhunu taşıyacak olan MixMondial, Mixology Team’i ile Alaçatı mekanlarına eğlenceli saatler yaşatacak.

Cumartesi günleri  ise 15:00-19:00  Lazy Afternoon saatlerinde Mixmondial noktalarında   Applebite ‘ın farklı sunum ritüelleri ve sürpriz  eventler ile  geceye heyecanlı bir başlangıç  yapılacak.

 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında 7 şehirde yaklaşık 200 mekanın katılacağı MixMondial partiler ve performanslar ile şehir kültürüne yeni yaşam deneyimleri kazandırmaya devam edecek.

Mix Mondial festivaline katılan tüm mekanlara ve mekanlarda gerçekleşecek etkinliklerin detaylarına  www.mixmondial.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder