Pac-Man ve Hayalet Maceraları Başlıyor!


Adore Oyuncak, dijital oyun tarihinin en eski ve eğlenceli karakterlerinden biri olan Pac-Man’i, yepyeni figürleriyle Türkiye’ye getiriyor. 

1980’den bu yana hayaletlerle amansız bir maceraya tutuşan Pac-Man, bütün sevimliliğiyle çocukların yeni oyun arkadaşı ve koleksiyonerlerin gözdesi olacak. 
Küçük ve rengarenk figürlerden oluşan 3’lü 2 inç Basic Figür Seti 49,90 TL, eğlenceli tasarımıyla büyük bir maceranın kapılarını aralayan 4 inç Fonksiyonlu Figür 39,90 TL ve Pac-Man ailesinin en büyüğü Pac-Zilla Büyük Figür ise 74,90 TL fiyatıyla hem küçüklerin hem de koleksiyonerlerin beğenisine sunuldu. 
Birbirinden yaratıcı ve keyifli daha birçok Pac-Man oyuncağı, tüm seçkin oyuncakçılarda, Adore Oyuncak ve adoreoyuncak.com online mağazasında küçüklerle buluşmayı bekliyor.
Dijital oyun tarihinin en bilinen isimlerinden Pac-Man, 80’lerin dinamizmini modern görünümüyle birleştiriyor. 
Yepyeni figürleriyle küçüklerin yeni oyun arkadaşı, koleksiyonerlerin ise gözdesi olacak olan Pac-Man, Adore Oyuncak tarafından Türkiye’ye geliyor. 
6 farklı karakterin biriktirilebilir figürleri ile rengarenk müthiş bir koleksiyon, hem küçüklerin oyun odalarını canlandırıyor hem de büyüklerin ofis masası, kütüphane vb. yaşam alanlarını süslüyor.
Oynayabilir eklemleri ve rengarenk görünüşleri ile 3’lü Basic Figür Seti, küçük çocukların oyunlarına neşe ve eğlence katıyor. 
3 farklı dönüşüme uğrayan Özel Figürler ise Pac-Man severleri adeta geçmişe yolculuğa çıkarıyor. 
Ağzını açabilen bu özel figürler (Pac ve Metal Pac), hareket kombinasyonları ile eğlencenin dozunu artırıyor. Pac-Zilla Büyük Figür ise, dijital dünyanın bu eşsiz kahramanını özel boyutuyla hayranlarının karşısına çıkarıyor.
KDV dahil 49,90 TL karşılığında satışa sunulan 3’lü 2 inç Basic Figür Setine, KDV dahil 39,90 TL fiyat etiketiyle raflarda boy gösteren Özel Figürlere ve KDV dahil 74,90 TL’den “Beni Dene” paketiyle piyasaya sürülen Pac-Zilla Büyük Figüre, tüm seçkin oyuncakçılardan, Adore Oyuncak ve adoreoyuncak.com online mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder