Tatile keyif katacak ürünler, %50’ye varan indirimle Kliksa’da…

Sabancı Topluluğu’nun yenilikçi online alışveriş platformu Kliksa, tatile keyif ve renk katacak ürünleri, %50’ye varan indirim fırsatıyla kadın müşterileriyle buluşturuyor. 

Tatil hazırlığı yapan kadınlar, güneş bakım ürünlerinden, şezlong ve şemsiyelere; güneş gözlüğünden, epilasyon cihazları, plaj havluları ve kampçılık malzemelerine kadar binlerce ürüne uygun fiyat avantajıyla ulaşıyor. Tatilde bilgisayar taşımak istemeyenlerin de yardımına yetişen kliksa.com, tabletlere indirimli sahip olma fırsatı sunuyor. Tatil anılarını ölümsüzleştirmek isteyen kadınlar ise, fotoğraf makinalarına kliksa.com’dan uygun koşullarla sahip olabiliyor. 
Kliksa, ayrıca tatile çıkmak isteyenleri, Türk ve Dünya edebiyatının öne çıkan kitaplarının yanı sıra, bisiklet ve bisiklet aksesuarlarıyla da uygun koşullarda buluşturuyor. Trekking ve uzun yürüyüşlerle tatiline renk katmak isteyen kadınlar ise dağ ve kamp çantaları, seyahat çantaları, bel çantaları, çanta aksesuarları ve ilk yardım çantalarına kliksa.com’dan uygun koşullarla sahip olabiliyor.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder