Vileda'dan Parlak Konfor!


BULAŞIKTA KUSURSUZ TEMİZLİK VE IŞILTI DEVRİ; 
VİLEDA’DAN PARLAK KONFOR BULAŞIK SÜNGERİ…

Bulaşık, hanımları evde en çok uğraştıran işlerin başında geliyor. Çıkmayan inatçı lekeler ve kurumuş kirler, elde bulaşık yıkayan hanımları oldukça zorluyor. Ev temizliği denilince akla gelen ilk marka olan Vileda, bir kez daha hanımların yardımına koşuyor. Mekanik temizleme ürünlerinde pazar lideri olan dünyaca ünlü Alman markası Vileda; yeni ürünü Parlak Konfor Bulaşık Süngeri ile Türk hanımlarına bir kez daha konfor ve kolaylık sunuyor. 

Sofrada geçirilen lezzet dolu dakikalar yemek sonrası hanımlar için adeta bir kabusa dönüşüyor. Bulaşıklardaki çıkmayan leke ve kirlerle uğraşan hanımlar oldukça zorlanıyor. Mekanik temizleme ürünlerinde pazar lideri olan dünyaca ünlü Alman markası Vileda, yeni Parlak Konfor Bulaşık Süngeri ile bulaşıkta yepyeni bir dönem başlatarak kabusa son veriyor. Vileda Parlak Konfor Bulaşık Süngeri, güzelce köpürerek yağları ve kirleri iz bırakmadan temizliyor. 

Doğal selülozik malzemeden üretilen sünger, büyük gözenekleri sayesinde sıradan süngere göre 10 kat daha emici özellik gösteriyor. Özel formu ile mükemmel bir şekilde ele oturan Parlak Konfor Bulaşık 
Süngeri kullanım rahatlığı sağlıyor. Ürün, mükemmel temizlik performansı ve hijyenik olma avantajı ile de benzerleri arasından sıyrılmayı başarıyor ve özel dokusuyla bulaşıkları benzersiz bir parlaklıkla tanıştırıyor.  

Ev temizliği denilince akla gelen ilk marka olan Vileda, yeni ürünü Parlak Konfor Bulaşık Süngeri ile bir kez daha beklentilerin ötesine geçiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder