Çocuklarınızla yaz tatiline çıkmadan Decathlon mağazalarına uğrayın!2014 yaz sezonunda Decathlon mağazalarında hem kendiniz hem de yüzmeye yeni başlayacak çocuklarınız için her bütçeye uygun yüzlerce ürünü bir arada bulabileceksiniz.

Çocuklarınızı güneşin zararlı ışınlarından koruyan UV filtreli t-shirtlerden, sahilde ya da havuzda eğlenerek spor yapmalarını sağlayan su oyunlarına, deniz altını keşfetmeleri için dalış setlerinden çocuk mayolarına kadar aradığınız her şey çok uygun fiyatlara Decathlon mağazalarında.

Decathlon bu yaz tüm çocukları sporla tanıştıracak ve onlara sporu çok sevdirecek!
Decathlon'un tasarım harikası EASYBREATH maskesi sayesinde çocuklarınız su altında karadaymış gibi nefes alabilecekler!

Su altı dünyasını keşfetmek için şnorkelle dalmayı bir çoğumuz denemişizdir. Şnorkelle dalış herkesin yapabileceği eğlenceli bir aktivite olsa da su altında şnorkelle nefes almanın zor olduğundan yakınan çok kişi var. Ağızdan nefes almak doğal bir nefes alma yolu değil ve çoğu kişi şnorkelin ağız kısmını çok rahatsız ve hijyen açısından uygunsuz buluyor. Decathlon’un yenilikçi su sporları markası TRIBORD kullanıcıların bu düşüncesinden yola çıkarak "Easybreath" maskesini yarattı: Karadaki gibi ağzınızdan ve burnunuzdan kolay bir şekilde nefes alabilmeniz için tasarlanmış, kullanımı kolay ve yenilikçi Easybreath maskeyle su altı dünyasını keşfetmek çok zevkli ve rahat olacak!

Bu yenilikçi maskenin geniş yapısı sayesinde 180° görüş açısına ve çift airflow sistemiyle buğulanma karşıtı camlara sahip olacaksınız. Suyun maskenin iç kısmına girmesini engellemek için Easybreath, dalındığında maksimum koruma sağlayan bir mekanizma bulunduruyor. Ayrıca maske çarpıcı renkleri sayesinde görülebilirlik sağlıyor ve yaşanabilecek çarpışmaları engelliyor. Easybreath maske sayesinde su  altı dünyasının olağanüstü güzelliklerini artık herkes rahatlıkla keşfedebilecek! Easybreath maskeyi Decathlon'un İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Bodrum, Samsun mağazalarında bulabilir veya online sipariş edebilirsiniz! Tribord Easybreath satış fiyatı: 129,90 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder