Çocuklu Ailelerin Tatil Keyfi Miplaya Hotel

Corendon Miplaya Çeşme Hotel, ailece tatil keyfi arayanları, Çeşme’nin doğa harikası sahili Boyalık’ta ağırlıyor. Denize sıfır konumlanan otel, çocuklarınız ve sizi doğayla iç içe konumu ve tüm sıcaklığıyla karşılıyor. 

Çeşme merkeze iki kilometre uzaklıkta, eşsiz güzelliğiyle ünlü Boyalık’ta konumlanan Corendon Miplaya Çeşme Hotel, Ege’nin kalbinde tüm doğallığı ve sadeliği ile konuklarını ağırlıyor. Çeşme’nin eşsiz güzelliği ve tarihi dokusunu, taş mimarisinin en güzel örneklerini bir arada sunan Otel, sizlere ve çocuklarınıza doğayla iç içe, exclusive hizmet anlayışıyla farklı bir yaz tatili vaat ediyor. Çocuk ve yetişkin yüzme havuzlarıyla, eğitmenlerin kontrolünde çocuklara özel eğlenceleriyle, ailece huzurlu ve güvenli bir tatilin keyfini süreceksiniz.

Masmavi denizi ve bembeyaz kumsalı ile Çeşme'nin en güzel sahillerinden Boyalık Beach’te yer alan Corendon Miplaya Çeşme Hotel’in 150 standart ve 10 aile odası bulunuyor. Her şey dahil ve oda-kahvaltı seçenekleri ile hizmet verecek otel, çocuk kulübü, çocuk parkı ve çocuk havuzu ile 0-12 yaş arasında ücretsiz konaklayacak küçük misafirler için eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Daima ılık olan ilk 100 metresi diz hizasındaki deniz suyu, plajının ince kumları çocuklar için hem eğlenceli hem güvenli bir ortam sunuyor.

Ilık denizi, palmiye ve çam ağaçları ile kaplı 18 dönüm yeşil alan içindeki konumu ve 120 metre kum sahili ile misafirlerini yeşile ve maviye doyuracak olan Corendon Miplaya Çeşme Hotel, organik yiyecekler ve süt ürünleri, organik reçelleri, sebze ve meyveleriyle sağlıklı tatları ve özellikle de deniz mahsulleri ağırlıklı mutfağı ile iddialı.

Çocuklara özel diğer aktiviteler:
  • Tüm gün çocuklar için  animasyon aktiviteleri
  • Yemek kursu
  • Cizgi film–karaoke
  • Ücretli–ücretsiz su sporları
  • Mini club
Tel: (0232) 7121771

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder