Futbol kuruyemişle güzel!


Paketli kuruyemişin öncü markası Papağan Kuruyemiş, 2014 Dünya Futbol Kupası’nı ekran önünde takip edenlere ay çekirdeğinden fındığa, fıstıktan kuru üzüme, bademden kuru eriğe dek 40’tan fazla ürünüyle keyfin en çeşitlisini sunuyor.


“Futbol kuruyemişle güzel” diyen Papağan, Brezilya’da düzenlenen Dünya Futbol Kupası boyunca ekran önünde hem maç keyfini hem de kuruyemiş keyfini en üst düzeye taşımayı hedefliyor. Geniş ürün yelpazesi, tazeliğini kaybettirmeyen üç katlı ambalajları, çeşitli büyüklükteki paketleri ve kalitesiyle dikkat çeken Papağan Kuruyemiş, hem geleneksel kuruyemiş çeşitleri hem de kavrulmamış çiğ ürünler ve doğal yöntemlerle kurutulmuş meyvelerden oluşan “Altın Meyveler” serisiyle öne çıkıyor.

Kuruyemiş olmadan maç keyfi eksik kalır
Haziran ve Temmuz aylarında devam eden Dünya Futbol Turnuvası boyunca Papağan Kuruyemiş, yurt çapına yayılmış satış noktalarında, ulusal ve yerel marketlerde 40’tan fazla ürün çeşidiyle futbolseverlerin karşısına çıkıyor.

Sağlıklı atıştırmalık
Kuruyemiş, keyif vermenin yanı sıra sağlıklı yönü nedeniyle de tercih ediliyor. Örneğin ay çekirdeği, bol E vitamini ve protein içeriyor. Yer fıstığı, beden ve zihin gücünü arttırıyor. Antioksidan etkisiyle öne çıkan kuru erik, bol miktarda B vitaminine sahip, sinir sistemini uyarıyor, zindelik ve kuvvet veriyor. Fındık enerji veriyor, badem ise zihin yorgunluğunu gideriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder