GABOR İLE BU YAZ RENGARENK VE SAĞLIKLI ADIMLAR…


Avrupalı kadınların tercihi Alman ayakkabı konfor markası Gabor, ayak sağlığından taviz vermeden üretilen ayakkabılarıyla, Türk kadınlarının da beğenisini kazanıyor. Yaz koleksiyonunda yer alan babetleriyle kadınların günün her saatinde rahat etmesini sağlayan Gabor, konforlu tabanıyla da ayak sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Gabor; F,G ve H olmak üzere üç farklı genişlikte kalıp sunduğundan, kadınların ayaklarının rahat etmesini sağlıyor.


Babetlerin rahatsız ve sağlıksız olduğu konusundaki fikrinizi Gabor değiştirecek!
Özel Hovercraft teknolojisi sayesinde babetlerin ayak rahatsızlığına neden olmasını engelleyen ve sağlıklı hale getiren Gabor, iç tabanındaki özel hava kompartımanlarıyla babetlerde yastıklama sağlıyor.

Yerden gelen darbeleri emerek orta tabanda dengeleyici etki yapan Gabor babetler; oval burnu ve konforlu tabanıyla ayakları rahat ettiriyor. Esnek tabanıyla ayak konforunu artıran babetler ile siz de ayak sağlığınızı koruyarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Bir Gabor bayisini ziyaret edin ve bu yumuşacık özel yastıklı tabanı test edin… Asla vazgeçemeyeceğiniz kadar rahatlıktaki modellerden birini seçin. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder