Her Bedende Rahatlık


Her sezon yeni koleksiyonları ile Akdeniz rahatlığını şıklıkla harmanlayan DeFacto, yeni koleksiyonu Casual Plus’ı kadınların beğenisine sundu. Büyük bedene uygun, her tarzda ürünlerin yer aldığı Casual Plus koleksiyonunda, birbirinden şık elbiseler, cıvıl cıvıl gömlekler, şortlar ve pantolonlar bulunuyor.


Herkes için rahatlık vizyonu ile çalışmalarını sürdüren DeFacto, büyük beden kullanıcıları için Casual Plus Koleksiyonu’nu tasarladı.Kadınların şıklığına şıklık katacak olan koleksiyonda rengarenk elbiseler, çiçekli gömlekler ve yazlık kapriler öne çıkıyor.

Sezonun trendlerini büyük beden ürünlerine taşıyan DeFacto, Casual Plus Koleksiyonu’nu Brezilya Tasarım Ofisi’nde Türk kadınlarının fiziksel özelliklerine göre özel olarak tasarlattı.  
Baskılı tişörtlerin, beli bağcıklı rahat pantolonların yer aldığı koleksiyonda stil sahibi kullanıcılar için, farklı tarzlarda ürünler yer alıyor. Şifon ve keten kumaşları yazın trendi çiçek desenleri, puantiyeler ve sevimli baskılar ile buluşturan DeFacto, cıvıl cıvıl renklerden oluşan parçalara hareket kazanıyor.

Modayı yakından takip eden kadınlar için haftanın her günü, günün her saati şıklık sunan DeFacto Casual Plus Koleksiyonu DeFacto mağazalarında ve www.defacto.com.tr online mağazasında sizleri bekliyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder