Mükemmeli Yaşamak İsteyenlerin Adresi Divan Ankara

Tripadvisor mükemmeller listesini açıkladı. 2012 yılında “En Trendy Otel” seçilen Divan Ankara, 2014 yılında da gösterdiği başarı ve üstün hizmet kalitesi ile mükemmeller arasındaki yerini korudu.


Seyahat düşkünlerinin konaklayacakları otelleri belirlerken, en doğru bilgiyi almak için başvurduğu internet sitesi Tripadvisor, yaptığı oylama sonucunda 2014 yılının en iyi otellerini belirledi.

Daha önce Tripadvisor tarafından “En Trendy Otel” ödülü alan Divan Grubu’nun Başkent temsilcisi, üstün hizmet kalitesi, konforu ve Divan markasına has lezzetleriyle konaklama standartlarını her geçen gün arttırdı ve “Mükemmeliyet Sertifikası” na layık görüldü. Başarılarına bir yenisini daha ekleyen Divan Ankara, üstün hizmet anlayışını benimsemiş ve kaliteyi sunmaktan keyif duyan çalışanlarının kazandığı ödülünün gurur ve memnuniyetini konuklarıyla paylaşıyor.

Merkezi konumu, şık tasarımı, konforu ve klasik Türk ve Dünya mutfaklarına ait seçkin örneklerin sunulduğu Divan Pub’ı ile Ankara’da farkı yaşatmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder