NICKELODEON VE MONNALISA SPONGEBOB SQUAREPANTS'DAN ESİNLENEN YENİ BEBEK VE ÇOCUK KOLEKSİYONU İÇİN İŞBİRLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

Dünyaca ünlü çizgi film SpongeBob Squarepants, Monnalisa tarafından tasarlanan yeni moda koleksiyonu için ilham kaynağı oldu. Koleksiyon, akıllanmayacak kadar iyimser ve samimi olan SpongeBob’un denizdeki absürd maceralarını ve deniz altındaki arkadaşlarının hikayelerinden esinlenilerek hazırlandı. 170’den fazla ülke ve bölgelerde 35’den fazla dilde yayınlanan SpongeBob Squarepants Viacom Media Network tarihinin en yaygın olarak dağıtılan ürünleri arasında yer alıyor.

Bebekler ve çocuklar için tasarlanan ve Nickelodeon’ın çizgi film karakterlerini yansıtacak yepyeni giyim koleksiyonu SpongeBob Squarepants Asya, Orta Doğu, Avrupa, Amerika'da 70'den fazla ülkede severleriyle buluşacak.

Bu yeni moda koleksiyonunun lansmanı, Haziran ayı sonunda Monnalisa tarafından Floransa’da Pitti Bimbo Moda Haftası süresince özel bir etkinlikle yapılacak.

Gerçekleştirilen ortaklık hakkında açıklamada bulunan Monnalisa Kreatif Direktörü Barbara Bertocci, “Gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle genç moda severlerin metropolitan, uluslararası ve pratik yönü ile gündelik tarzda giyim ihtiyacına cevap veriyoruz. Bu yeni koleksiyona renk, neşe ve enerji ekledik. Başlangıç için ise SpongeBob gibi iyimserlikle dolu bir karakterle işbirliği yapmayı seçtik. Bu ortaklık için çok hevesliyiz” dedi.
Nickelodeon Viacom International yetkilisi Ron Johnson ise konuyla ilgili, “SpongeBob SquarePants tüm jenerasyonlar tarafından seviliyor. Onunla evrensel olarak bağ kurduk. Saflığı ve sürekli olumlu olması, onu tüm dünyada yetişkinler ve çocuklar için çekici kılıyor. Monnalisa ile kurulan ortaklığımız ve SpongeBob SquarePants’ın genç fanlar ve aileleri tarafından kucaklanmış olmasından dolayı sevinçliyiz” dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder