NUDO SOFRA İLE EVDE NOODLE PİŞİRMEK ÇOK KOLAY

Uzakdoğu mutfağının vazgeçilmezi noodle’u Türk damak zevkiyle buluşturan Nudo, birkaç önce raflarda yerini alan Nudo Bardak’tan sonra şimdi de Nudo Sofra’yı noodleseverlerle buluşturuyor.


Nudo, yeni çeşidi Nudo Sofra ürünüyle mutfakta yaratıcılığınızı konuşturmanıza olanak sağlıyor. İçinde sos ya da ek bir malzeme bulunmuyan Nudo Sofra’yı damak zevkinize hitap eden soslar ve ek malzemelerle pişirebilirsiniz.

Kaynar su konulmuş tencerede 3 dakikada pişen Nudo Sofra, hızlı,  pratik ve aynı zamanda doyurucu bir lezzet alternatifi sunuyor. Nudo Sofra’yı her gün farklı bir ek malzemeyle yepyeni bir lezzete dönüştürmek elinizde. Sebze, tavuk, et ya da deniz ürünleriyle Nudo Sofra’yı harmanlayabilir, içine istediğiniz sosu katabilirsiniz.

Nudo Sofra aynı zamanda doğal ve sağlıklı. İçinde sadece un, bitkisel yağ, tuz ve su bulunuyor.  NUDO; MSG, gıda renklendiricisi, yapay koruyucu, tatlandırıcı, koruyucu katkı maddesi ve yapay aroma gibi doğal olmayan hiçbir şey içermiyor.

Türkiye’nin birçok yerindeki marketlerden ve www.nudo.com.tr’den satın alabileceğiniz NUDO Sofra’nın tavsiye edilen satış fiyatı ise 2.25 TL.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder