ÖĞLE ARASINDA PİKNİK KEYFİ CRATE AND BARREL'DAN!

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, sıradan bir öğle arasını piknik keyfine dönüştürüyor! Birbirinden renkli sandviç çantaları ve termoslar, açık havada öğle tatilini keyifli bir ziyafete dönüştürmek için ideal alternatif oluyor.


İstanbul, 19 Haziran 2014 – Türkiye’deki ilk mağazalarının kapılarını Zorlu Center ve Akasya Acıbadem’de açan Crate and Barrel, yaşamın her alanını daha keyifli hale getirmek ve öğle arasındaki kısıtlı zamanı değerlendirmek için ilham verici öneriler sunuyor.

Yemekleri paketlemek için çevre dostu bir alternatif arayan üç anne tarafından yaratılan LunchSkins yemek ve sandviç çantaları, yiyecekleri kağıt veya poşet gibi atıklar kullanmadan taşımak için hijyenik ve doğal bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Çevre dostu olmasının yanı sıra, pamuklu kumaştan üretilen, yıkanabilen ve kolayca kuruyan grafik desenli yemek ve sandviç çantaları, gün içi atıştırmalarının ya da açık havada piknik keyfinin vazgeçilmez seçeneği oluyor. LunchSkins yemek çantası, üç köşeli yapısı sayesinde dik durabiliyor ve katlandığında yer kaplamadan saklanabiliyor. LunchSkins sandviç çantası ise kolayca açılıp-kapanabilen kapağı ile yiyecekleri uzun süre taze tutuyor.

Sandviçlere eşlik edecek ferahlatan tatlar için tasarlanan Miir paslanmaz çelik termoslar, vakumlu kapakları sayesinde sıcak içecekleri 12 saate kadar korurken, soğuk içecekleri ise 24 saat boyunca soğuk tutuyor. Crate and Barrel’da bulunan termosları satın alan müşteriler, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de destek vererek, dünyada bir kişinin temiz su ihtiyacını bir yıl süreyle karşılıyor. Destek verilen projenin GPS koordinatları ise, web sitesine kaydolduktan sonra kişinin e-posta adresine iletiliyor.

Crate and Barrel, canlı ve günlük hayata damgasını vuran zarif şehirli stilini hayatının her anına taşımak isteyenleri Zorlu Center ve Akasya Acıbadem mağazalarında bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder