Peynire zeka kattı, Muratbey Burgu’yu yaptı !


Sektörün yenilikçi markası Muratbey’in inovatif ürünü Burgu’nun sıra dışı reklam filmi büyük yankı uyandırdı. 250’nin üzerinde peynir çeşidine sahip olan Muratbey’in en son piyasaya sunduğu ürünler arasında yer alan Burgu, çok kısa zamanda tüketicilerin vazgeçemeyecekleri ürünler arasında yerini aldı.


 Uşak Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisinde üretim yapan Muratbey’in inovatif ürünü Burgu’nun lansman kampanyası kapsamında yer alan ve büyük beğeni toplayan sıra dışı reklam filmi tekrar yayında.

“Peynire zeka kattık, Muratbey Burgu”yu yaptık” sloganının işlendiği, ineklerin sadece mucizevi sütlerini sundukları, buna karşın peynir yapmanın insan zekası ürünü olduğunun mizahi bir dille anlatıldığı Reklam Filmi’nde üstün lezzeti ve benzersiz formuyla Burgu’nun inovatif yönüne de dikkat çekiliyor.

Sektörde yarım yüzyılı aşan geçmişe sahip olan Muratbey’in Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, inovatif ürünler geliştirdiklerini, Burgu’nun da bu inovatif ürünlerden biri olduğunu kaydetti. Burgu’nun Dünyada ve Türkiye’de bir ilk olduğuna dikkat çeken Erol, “Burgu Peynir, az tuzlu oluşu, doğallığı ve benzersiz lezzetiyle damak zevkine düşkün yetişkinlerin, besleyici değerleri ve eğlenceli formuyla çocukların keyifle tüketecekleri çok özel bir ürün” dedi.


Burgu’nun yalnızca kahvaltılarda değil günün her saati yenebilen bir peynir çeşidi olduğuna da değinen Necmi Erol, Burgu’yu hem ana öğünlerde hem de atıştırmalık olarak ara öğünlerde yenebileceğini vurguladı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder