Philips AVENT ile bebeğiniz için eğlenceli, eğitici ve zevkli yemek zamanları

Annelerin 1 numaralı tavsiyesiPhilips AVENT’in hikaye anlatımlı desenlerle süslenmiş Yemek Zamanı Serisi, uzmanların tavsiyeleri ile geliştirildi. Yemek zamanlarını eğitici ve eğlenceli anlara dönüştüren kase-tabak ve çatal-kaşık serisi bebeğinizi katı gıdalar ile beslenmeye alıştırmanıza yardımcı oluyor. Bu serideki Buharlı Pişirici ve Blender, bebeğiniz için sağlıklı ve pratik yiyecekler hazırlamanıza imkan tanırken seyahat beslenme seti ve kutulu çatal ve kaşık seti ise, bebeğiniz ile bu yaz yapacağınız tatillerde size kolaylık ve hijyen sağlayacak. 


6, 12 ve 18 ay üzeri çocuklar için özel olarak geliştirilen Yemek Zamanı Serisi; katı gıdaya geçen, tabak, kaşık ve çatal ile beslenmeye başlayan çocuklar için ideal... Serinin 6 ay ve üzeri bebekler için olan grubunda; çukur tabak, mama kaşığı ve yemek kaşığı bulunuyor. Küçük çukur tabak, kaymayı önleyen bir tabana sahip ve yan kenarları kendi kendine beslenmeyi uygun hale getiriyor.  Mama kaşığı, yumuşak ucu ile diş etlerine karşı hassasken yemek kaşığı bükülebilir sapı ve ucu ile bebeğinizin kendi başına yemek yemeyi öğrenmesine yardımcı oluyor. Serinin yolculuklar için en kullanışlı ürünü ise, yanınızda bebeğinize ufak atıştırmalar ve küçük porsiyon mamalar bulundurmak için ideal çözüm sunan seyahat beslenme seti... Özel kutusunda bulunan bu set ile yolculuklarınızda bebeğinize yemek yedirmek çok daha pratik ve hijyenik hale geliyor. 
Serideki VIA Gurme Mama Saklama Seti ile bebek mamasını saklamak, taşımak ve bebeğe doğrudan vermek çok kolay. Buzdolabında ve dondurucuda kullanılabilen Saklama Setinde, 10 adet 180 ml ve 240 ml ön-steril VIA saklama kabı, 1 adet beslenme kaşığı ve 20 adet VIA kapak bulunuyor.VIA Gurme Mama Saklama Seti, seyahatlerde kullanım için de çok pratik.

Philips AVENT Yemek Zamanı Serisinde bulunan Buharlı Pişirici ve Blender ile meyve, sebze, balık veya eti, su ilave ettiğiniz haznesinde kolayca buharda pişirebiliyorsunuz. Pişirdikten sonra haznesini kaldırıp ters çevirdiğinizde karıştırma moduna geçen Buharlı Pişirici ve Blender, yiyecekleri aktarmanıza gerek bırakmadan blend ediyor. Güçlü karıştırma performansına sahip olan ve yiyeceklerin suyunu koruyan, kompakt Philips AVENT Buharlı Pişirici ve Blender, 12 yaşa kadar uygun olan tarifleri pişirebiliyor. 

Tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip Philips AVENT Yemek Zamanı Serisi, yemek saatlerini bebeğiniz için eğlenceli, eğitici ve zevkli hale dönüştürecek. 

Philips AVENT web sitesi:

Philips AVENT Türkiye Facebook ve Twitter sayfaları:

Philips AVENT blog:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder