Philips süpürgeler ile temizliğin yaz hali

Philips’in farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan ve performanstan ödün vermeyen elektrikli süpürgeleri, sert zeminlerde temizliğin ön plana çıktığı yaz ayları için ideal...


Hem süpürüp hem silmek tarih oluyor..

Philips SteamCleaner Active Buharlı Zemin Temizleyici, güçlü buharı ve mikrofiber bezi ile sert zeminlerdeki kiri, tozu ve lekeleri söküp alıyor. Sadece su ile hijyen sağlayan Philips SteamCleaner Active hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlıyor. Üçgen şeklindeki ultra ince başlığı sayesinde de ulaşılması en zor köşeleri ve mobilya altı gibi dar alanları da kolayca temizliyor.  

Kireç önleyici sistemi sayesinde musluk suyu ile buhar performansını asla kaybetmeden kullanılabilen Philips SteamCleaner Active, 1500 Watt gücü ile kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor ve mutlak hijyen için 99,4 derece sıcaklıkta buhar çıkışı sağlıyor. Farklı zeminler için ayarlanabilen buhar gücü, bakteri ve mikropları yüzde 99 oranında yok ederek, özellikle yaz aylarında hızlı ve kolay bir temizlik çözümü sunuyor. 

Sadece su buharı ile temizleyen ve hiçbir kimyasal katkı maddesine ihtiyaç duymayan Philips SteamCleaner Active FC7028, yedek mikrofiber bezleri ile 349,9 TL’den satışa sunuluyor.

Philips PowerPro Duo’dan mükemmel toz toplama performansı..

En sert zeminlerde ve halılarda bile en iyi temizliği sunan, üstün PowerCyclone teknolojisine sahip Philips’in pratik süpürgesi PowerPro Duo, kablosuz kullanımı sayesinde yaz temizliğinde özgürlük ve kolaylık sağlıyor. Mükemmel toz toplama performansına sahip PowerPro Duo, pratik ve kusursuz temizlik yapmayı mümkün kılıyor.

Elektrik motorlu turbo fırçası ve Philips mühendisleri tarafından maksimum toz toplama için özel olarak geliştirilen başlığı ile tüm toz ve tüyleri tek seferde söküp alan Philips PowerPro Duo’nun toz haznesi de bir adımda temizleniyor. Zor alanları temizlemek için maksimum esnekliğe sahip Philips PowerPro Duo çok yer kaplamıyor, kolayca saklanabiliyor. Torbasız kullanımı, toz haznesi içinde filtre temizlik derdi olmaması ve yıkanabilir egzost filtresi ile daha kolay bir kullanıma sahip olan Philips PowerPro Duo; 429,9TL’den satışa sunuluyor.

Yaz temizliğinin gözdesi, boyundan büyük işler için tasarlanan Philips PowerPro Compact..

PowerCyclone 4 teknolojisine ve gelişmiş tasarımıa sahip Philips PowerPro Compact, kompakt tasarımına karşın üstün performanstan ve güçten ödün vermeden hijyenik bir temizlik sunuyor. PowerCyclone 4 teknolojisi sayesinde havayla tozu tek adımda ayıran Philips PowerPro Compact, 1900 Watt motor gücüyle 360 Watt maksimum emiş gücü üretiyor. Philips PowerPro Compact, HEPA filtresi sayesinde temiz havaya sahip, ferah yazlık mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Geli?mi? toz haznesi tasarımı ile kolayca bo?altılan Philips PowerPro Compact, ekstra uzun ergonomik tutma yeri ile de her yere erişim imkanı sağlıyor. Yüksek emiş gücüne sahip Philips PowerPro Compact FC8475/01, 319, 90 TL’den satışa sunuluyor.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder