SİMİT SARAYI’NDAN YAZIN SICAĞINA BUZ GİBİ SEÇENEKLER..


Geleneksel tatların modern adresi Simit Sarayı, yaz mevsiminin sıcağına menüsündeki birbirinden lezzetli soğuk içecek alternatifleri ile meydan okuyor.


Farklı lezzetleri ve sunumları kadar ambiyansıyla da dikkat çeken Simit Sarayı, zengin menüsüne eklediği serin seçenekler ile öne çıkıyor.  Yaz mevsiminin sıcak günlerinde buzlu lezzetler arayanlar: Ev yapımı Limonita, Frappe, Portakal Suyu, Chai Tea Smothie, Frappucinolu, Mangolu, Çilekli ve Frambuazlı frozen çeşitleri, Negrolu, Nutelllalı Ballı-Susamlı, Muzlu Milkshake seçenekleri ile eşsiz bir lezzet keyfi yaşayabilir.

Yazın sıcak günlerine serinlik katan, Simit Sarayı’nın geniş içecek menüsünde yer alan soğuk içecekler hem sunumu, hem de tatlarıyla lezzet severlerin başını döndürecek. Gün boyu birbirinden farklı ve lezzetli alternatifler sunan Simit Sarayı, yaz aylarının sıcağına ferahlık katan tatları ile bu yazın vazgeçilmez mekanı olacak. 

Simit Sarayı’nın birbirinden farklı lezzetleriyle tanışmak için size en yakın Simit Sarayı mağazasını ziyaret edebilir ya da www.simitsarayi.com adresinden görebilirsiniz.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder