Yeni Transformers 4 filminin figürleri raflarda!

Yalnızca çocukların değil aynı zamanda çizgi roman ve aksiyon figürü tutkunu büyüklerin de favorisi Tranformers’ın yeni filmi 27 Haziran’da vizyona giriyor, yeni figürler ise raflarda hayranlarını bekliyor.


Transformers Serisi’nin tüm ürünleri yenilikçi bir tasarıma sahip.  
Tek Adımda Dönüşen Figür ve Hızlı Dönüşen Büyük Figür tek hareketle kolayca dinozora, robota veya araca dönüştürülebiliyor. Birer mühendislik harikası olan yeni Transformer’lar ile çocuklar figürleri tek adımda kolayca dönüştürüp oyuna hızla başlayabiliyor.

Merakla beklenen Transformers 4 - Kayıp Çağ filmi 27 Haziran’da vizyona giriyor. Çocukların, çizgi roman severlerin ve aksiyon figürü koleksiyonerlerinin gözdesi yeni Transformers oyuncakları da raflardaki yerini alıyor.

Filmden alınan ilhamla yenilenen figürler, standart bir aksiyon figüründen farklı olarak araca ya da robota dönüştürülebiliyor. Ürünler yenilikçi teknolojisiyle aynı filmdeki robotlar gibi hızla dönüşebiliyor; çocuklar da kendi maceralarına hızla dalabiliyor. Ayrıca bu filmde çocukları daha önceki Transformers filmlerinde hiç görülmeyen yepyeni kahramanlar da bekliyor: Dev bir T-rex dinozoruna dönüşebilen Grimlock liderliğindeki dinozor robotlar, yani Dinobotlar! 

Transformers Tek Adımda Dönüşen Figür’ü çevirip, çekip veya bastırıp dönüştürmek mümkün oluyor. Seride Autobot’ların lideri Optimus Prime ve ünlü Transformers kahramanı Autobot Drift’in robota ve araca dönüşebilen figürleriyle Dinobot lideri Grimlock’un dinozor ve robota dönüşebilen figürü bulunuyor.

Transformers Hızlı Dönüşen Büyük Figür de önceki versiyonlardan farklı olarak bir mühendislik harikası tasarımla karşımıza çıkıyor. Özel bir hareket ile tek hamlede çarparak veya çevrilerek hızla araca/robota ya da robota/dinozora dönüştürülebiliyor. Seride Transformers 4 - Kayıp Çağ filminin önemli kahramanları Optimus Prime, Bumblebee ve Grimlock’un figürleri bulunuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder