Bosch Su Sebili ile bunaltan sıcaklarda soğuk suyunuz dilediğiniz anda hazır

Buzdolabında soğuk su bulundurma zorunluluğu ya da kahve ve çay gibi sıcak içecekler yapmak için su ısıtma derdini ortadan kaldıran Bosch RDW1470 Su Sebili, yaz sıcaklarıyla mücadelede yardımcınız oluyor.


Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yaz sıcaklarıyla mücadeleye RDW1470 su sebili ile destek veriyor. Bosch RDW1470 Su Sebili, 10°C soğutma, 87°C ısıtma özelliği ve 3 litre soğuk, 0,9 litre sıcak su fonksiyonu kapasitesiyle, soğuk ve sıcak suya her an ulaşabilmeyi kolaylaştırıyor. Buzdolabında soğuk su bulundurma zorunluluğu ya da kahve ve çay gibi sıcak içecekler yapmak için su ısıtma derdini de ortadan kaldırıyor. Bosch Su Sebili ile ister bir bardak soğuk su içip serinleyin, ister kısa sürede hazırlayabileceğiniz lezzetli bir bardak çay ile hararetinizi giderin.

Bosch RDW1470 Su Sebili, sıcak su bölümündeki çocuk kilidi sayesinde evdeki küçük ve şirin yaramazları, olası kazalara karşı maksimum düzeyde koruyor. Altındaki soğutucu bölümü ile yaz mevsiminde meyve ve sebze gibi gıdalarla doldurulan buzdolaplarında kendisine yer bulamayan içecek çeşitleri ve küçük boyutlu yiyecekleri muhafaza edecek ek bir alan sunarak, evlere rahatlık getiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder