Fit In Time'la haftanın sporunu 25 dakikaya sığdırın


Haftada bir gün ve sadece 25 dakikalık antrenman ile insan vücudunda 4-6 saatlik egzersiz etkisi sağlayan ve bilimsel araştırmalarla sonuçları kanıtlanmış olan Fit In Time, incelmek, yağ yakmak, vücut şekillendirmek, performans artırmak, kas geliştirmek, bel-sırt ağrıları ile kas güçsüzlüğüne bağlı fiziksel problemlerden kurtulmak isteyen genç, yaşlı herkese, kişiye özel çözümler sunuyor.


Fitness alanında Türkiye’nin ilk ve öncü Kişiye özel antrenman stüdyosu zinciri olan Fit In Time, 2011 yılından bu yana Türkiye genelinde 33 stüdyo ile hizmet veriyor. Dünyada ve Türkiye’de pek çok profesyonel sporcunun ve prestijli sağlık kuruluşlarının da kullandığı Alman Miha Bodytec teknolojisi ve uzman eğitmenlerin hazırladığı kişiye özel antrenman programları ile yurt dışında olduğu kadar Türkiye’de de hızla popülerlik kazanan Fit In Time, genç, yaşlı, sporcu, iş kadını, iş adamı ve ev hanımlarına, uzman eğitmenler eşliğinde kısa sürede sonuç odaklı egzersiz yapma imkanı sağlıyor.

Haftada 1 gün ve Sadece 25 dakikanın bile sonuç almak için yeterli olduğu Fit In Time antrenman programında, ilk antrenmandan sonra bile kişi pozitif etkileri yoğun olarak hissetmeye başlıyor. Antrenman sonrasında vücuttaki yağ yakımı etkisi yaklaşık üç gün boyunca sürerken, dört ya da beş antrenman sonucunda ise gözle görülür bir farklılık ortaya çıkıyor.

Kas güçsüzlüğüne bağlı fiziksel problemler ve sakatlanmalarda, özel hastanelerin de tedaviye yardımcı olması amacıyla kullandığı Fit In Time, hem sağlık hem de profesyonel sporcularda performans artışı amacı ile de etkin olarak uygulanabiliyor.

Üç Antrenman Sonrasında ağrılarda yüzde 70’e varan azalma

Fit In Time kullanıcıları, iki veya üç antrenmandan sonra bile özellikle kol, karın, bacak ve göğüs bölgesinde fark edilen bir sıkılaşmayla birlikte, ileri seviyede bir kondisyon kazanıyor. Duruş bozukluğu olan kişilerin daha dik ve düz durmasına yardımcı olan Fit In Time ile kas güçsüzlüğüne bağlı bel-sırt ağrıları, sadece beş antrenman sonra yüzde 50-70 oranında azalırken, kaslar arasındaki dengesizlikler neredeyse tamamen kayboluyor.

Giyilebilen Fitness Teknolojisi;

Türkiye’de ilk defa Fit In Time Stüdyolarında kullanılan ve bugüne kadar geliştirilen en etkili fitness teknolojisi olarak kabul edilen Alman Miha Bodytec, mobil ve kolay kullanım özelliğiyle kasların hızlı gelişimini sağlayan elektronik bir kas çalıştırıcı sistem olarak da tanınıyor. Modüler bir sistem olarak tasarlanmış, üzerinize giyilen bir yelek ve elektrotlardan oluşan Miha Bodytec antrenman kıyafeti, vücuttaki tüm ana kas gruplarını aynı anda ve en etkin şekilde aktive eden elektrotlarla, çalıştırılması en zor en derin kas gruplarını da en etkin ve en güvenli şekilde aktive edebiliyor.

Fit In Time ile Şehirde Yaşam Daha Hızlı, Daha Sağlıklı;

Büyük şehirlerin hızlı yaşantısının beraberinde getirdiği kısıtlı zaman sebebi ile spora ve egzersize vakit ayıramayan, zamanını daha verimli kullanmak isteyenlerin kısa sürede sonuç almalarını sağlayan, bilimsel üniversite araştırmalarıyla da desteklenen Fit In Time, aynı zamanda sağlıklı amaçlı kullanımı ile de dikkat çekiyor. Konvansiyonel yöntemlerin aksine, Fit In Time’ın akıllı teknolojisi ile antrenmanlar sırasında eklemlere hiçbir yük binmediği için sakatlanma riski de sıfıra iniyor. Sporu ve sağlıklı yaşamı bir hayat biçimi olarak benimsemiş kişilerin yanı sıra, herhangi bir sakatlık geçirmiş, eklem rahatsızlığı bulunan, ağırlık egzersizleri yapamayan ve belli bir yaşın üzerindeki kişiler için de Fit In Time, en etkili ve güvenli antrenman yöntemi olarak doktorlar tarafından da tavsiye ediliyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder