PENELOPE ile sıcak yaz gecelerine serin uyku dopingi

PENELOPE, yaz sıcakları nedeniyle uyku problemi yaşayanların sorunlarına serin uyku ürünleri ile son veriyor. PENELOPE’nin lisanslı Outlast teknolojisi ile ürettiği Thermocool Yastık, Yorgan ve Uyku Pedi yatağı soğutup, uyku konforunu arttırıyor.

Aşırı sıcakların uyku kalitesi üzerindeki olumsuz etkisi pek çok insanın her gece yaşadığı bir gerçek. Nitekim bilimsel araştırmalar da bu kanıyı destekliyor. Araştırmalar, ortam sıcaklığının 24 derecenin üzerine çıktığı zaman uykunun verimliliğini etkilediğini gösteriyor.

Gece uykuya geçiş esnasında vücut sıcaklığında bir azalma olması gerektiğini belirten uzmanlar, sıcak bir ortamda uyumaya çalışmanın uykunun ilk bölümünü ve kalitesini etkilediğini açıklıyorlar.

Şimdi sıcak yaz gecelerinde püfür püfür bir uyku deneyimi sunan ürünler PENELOPE’de… Türkiye’nin premium yastık - yorgan markası PENELOPE, serin uyku ürünleriyle sıcak yaz gecelerine serin bir soluk getiriyor. Hem uykuya dalmayı hem de uyku esnasında oluşan terleme gibi problemleri ortadan kaldıran PENELOPE serin uyku ürünleri, yastık – yorgan ve uyku pedi çeşitleriyle yaz uykusunu mükemmelleştiriyor.

Yaza özel yastık ve yorganlar…
PENELOPE’nin en fazla tercih edilen serin uyku ürünleri Thermocool serisi, sahip olduğu Outlast teknolojisi ile ısı dengesini korumak için fazla ısıyı emiyor. Bu serinin öne çıkan ürünü PENELOPE Thermocool Yorgan terlemeye neden olan aşırı ısınmayı azaltarak, yorgan altındaki sıcaklığı dengeliyor. Bu sayede sıcaklık dalgalanmaları düşüyor, eşsiz bir rahatlık hissinin yaşanmasını sağlıyor. Ayrıca Thermocool Yorgan yumuşacık özel elyaf dokusuyla terlemeye neden olan fazla ısıyı emerek ideal bir uyku ortamı sağlıyor.

Isı ve nem dengesini ayarlayan Outlast teknolojili PENELOPE Thermocool Yastık ile yastık alezi ise uyku esnasında baş ve boyun bölgesini serin tutarak terlemelerin önüne geçiyor. Mikroelyaf dolgulu Thermocool Yastık 125 TL, Thermocool tek kişilik yorgan ise 475 TL’den satışa çıkıyor.

PENELOPE Thermocool Uyku Pedi, Outlast teknolojisi ile yastık ve yorganınızdaki serinliği yatağınıza taşıyor. Isı yalıtımı yaparak serinlik hissi veren koruyucu ped, yüzde 100 pamuk kumaşı ile serin uykuyu adeta bulutların üzerine taşıyarak ona yumuşacık bir hava katıyor. 100X200+30 ölçülerindeki PENELOPE Thermocool Outlast Uyku Pedi 241,50 TL’den satılıyor.

Maya Tekstil ve PENELOPE ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için (216) 561 20 02 numaralı telefon aranabilir ya da www.mayatekstil.comwww.pnlp.com veya www.uykumgeldi.com web adresleri ziyaret edilebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder