Serinleten Eğlenceli Su Savaşları Super Soaker ile Başlasın!

Küçükten büyüğe herkese eğlencenin kapılarını açan Hasbro’nun 
farklı özelliklere sahip su tabancaları ile 
hem büyükler hem de çocuklar tatilin keyfini doyasıya çıkarıyor.


Tasarladığı oyun ve oyuncaklarla her yaş grubunu eğlence ile buluşturan Hasbro, Super Soaker markalı su tabancaları ile yaz tatilinde özellikle çocukların vazgeçilmezi olacak.  

İşte su savaşlarının vazgeçilmez su tabancaları:

Super Soaker Barrage: Super Soaker’ın en yüksek kapasiteli su tabancası ile su savaşlarında ıslanmayan kalmayacak. 2,4 litre alan Barrage’ın ön kısmı döndürülerek 3 farklı şekilde su fışkırtılabiliyor.
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 54,90 TL

Super Soaker Tri-Strike Crossbow: Super Soaker’ın ilk yay şeklindeki su tabancası ile çocuklar rakiplerini üç kat daha fazla ıslatabilecek! Tri-Strike Crossbow ile sadece önden değil, kanatlardan da su fışkırtılabiliyor.
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 69,90 TL

Rebelle Super Soaker DolphinaÖzel tasarımlı Super Soaker su tabancaları ile artık kızlar plajlarda da çok havalı! Rebelle Super Soaker Dolphina Bow’un gerçek yay deneyimiyle kızlar, hem yeteneklerini hem de stillerini gösterebilecek, hedefi kalbinden vuracak.
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 49,90 TL

Rebelle Super Soaker Blue Crush: Su savaşları hiç bu kadar havalı olmamıştı! Rebelle Super Soaker Blue Crush’ın 10 metre atış mesafesiyle kızlar su savaşlarında da güçlerini ve stillerini gösterebilecek!
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 29,90 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder