SHISEIDO’DAN IBUKI SERİSİ; CİLDİNİZE NEFES ALDIRAN BAHAR ESİNTİSİ…

Doğa nasıl kışın sert koşullarına dayanıp bahar gelince zarafetle çiçek açıyorsa, cildin de kendine özgü bir korunma gücü var. Nefes alan cilt, güzellik ve mükemmelliği beraberinde getiriyor. Japonya’da bu nefes Ibuki olarak biliniyor. Japonya’nın en köklü kozmetik markaları arasında yer alan Shiseido, her bir hücrenin Ibuki ritmiyle nefes alması için şimdi yepyeni bir cilt bakım serisi yarattı.Ibuki Cilt Bakım Serisi, formülünden dokusuna, hatta ambalajına kadar bu yeni nefesin izlerini taşıyor.

             Bakım rutininde cildin nemini korumasına yardımcı olurken Phyto Resist Complex sayesinde cilt dokusunu mükemmelleştiriyor ve hayat tarzından kaynaklanan dengesizlikleri gideriyor. Shiseido’nun Ibuki Cilt Bakım Serisi, cildi yepyeni bir baharla tanışıyor.

Tertemiz ve yumuşacık bir cilt için Shiseido Ibuki Purifying Cleanser…
Shiseido Ibuki Cilt Bakım Serisi’ndeki Purifying Cleanser arındırıcı, cildin nefes almasını engelleyen ölü hücrelerin atılmasını sağlarken kusurları gideriyor, ama cildin biyolojik işlevlerini asla bozmuyor. Suyla temas halinde, mikrogranüllere sahip narin krem dokusu, dönüştüğü ince köpüklü yapıyla cildi tertemiz yapıyor, satensi yumuşaklıkta bir tazelik kazandırıyor.

Shiseido Ibuki Refining Moisturizer Enriched Krem ile pürüzsüz güzellik…
Shiseido Ibuki Refining Moisturizer Enriched Krem, 24 saat nemlendirme sağlayan bir formüle sahip. Özündeki Shape Memorizing Cell Technology™ sayesinde, formülüyle hücrelerin hatırlamasına ve özgün şekillerine geri dönmelerine yardımcı oluyor. Yüzeydeki kusurları düzeltiyor, gözle görünen gözenekleri azaltıyor, cilt dokusunu dengeleyip nem kaybından oluşan ince çizgilerin görünürlüğünü azaltıyor. Cilt her geçen gün pürüzsüzleşirken dengesine kavuşuyor.  

Shiseido Ibuki Protective Moisturizer SPF 15, cildi koruyup nemlendiriyor…
Shiseido Ibuki Protective Moisturizer SPF 15, cildi UV ışınları gibi zararlı dış etkenlerden korurken aynı zamanda optimal nemlendirme sağlıyor. Shape Memorizing Cell Technology™ ile açılmış gözenekleri küçültürken cilt görünümünü iyileştiriyor. İyi nemlenen ve korunan cilt ışık saçıyor, yumuşak ve keyifli bir dokunuşa kavuşuyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder