Sirene Belek Hotel'de Şeker Tadında Tatil

Antalya Belek'in en köklü otellerinden Sirene Belek Hotel, Ramazan Bayramı'nda misafirlerine %10 indirimle şeker gibi bir tatil sunuyor.

Sirene Belek Hotel Ramazan Bayramı'na özel hazırladığı birbirinden eğlenceli aktiviteleri, çocuk kulübüne özel showları ve lezzetli yemekleri ile hem büyükler hem de çocuklar için Ramazan Bayramı’nı keyfe dönüştürüyor.

Ramazan Bayramı için tatil yapmaya hazırlanan misafirlerine, özel bir program hazırlayan Sirene Belek Hotel, Ramazan Bayramı geleneklerini eğlenceli aktivitelerle harmanlayarak unutulmayacak bir tatil sunuyor. Bayram namazı için misafirlerine özel servis hizmeti sağlayan otel, bayramın 1. günü hazırladığı fasıl programı ile eğlendiriyor. Ramazan bayramı boyunca çocuklar için mini kulüpte çocuk partisi, showlar ve aktivitelerle minik misafirlerine de eğlenceli bir tatil yaşatıyor. Sporu hayatının bir parçası haline getiren bayanlara da Sirene Belek Hotel’ de step, aerobic, zumba, su jimnastiği gibi çeşitli spor olanakları sağlanırken, her akşam amfi tiyatroda sergilenen showlar ile misafirlerine unutulmaz bir bayram tatili vaat ediyor.

Siz de bayramda burada olmak istemez misiniz? Minimum 4 gecelik rezervasyonlarda %10 konaklama indirimi sağlayan Sirene Belek Hotel'in birbirinden özel fırsatları için http://www.sirene.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder