Taş ve topraktan gelen lezzet!


Antik çağlardan beri insanlığa hayat veren Ege’nin bereketli toprakları, Taşev ustalarının becerikli ellerinde, geleneksel yöntemlerle yeniden şekilleniyor.
Taşev, taş ve toprağı modern dünyanın lezzet severleri ile buluşturuyor.


Karınca Ev Gereçleri’nin tescilli markası olan Taşev, kullanımı ve geçmişi binlerce yıla ulaşan arduvaz taşının, antik çağlardan beri yemek pişirmede kullanılan toprak güveçlerini günümüzün modern dünyası ile tanıştırıyor.

Görevini binlerce yıl önce tamamlayıp toprağa gömülmüş olan Troya’da, Memphis’de ve daha birçok antik kentte yapılan kazılarda ortaya çıkan, bugüne kadar sapasağlam gelmiş güveçler, amforalar ve testiler, Taşev ile yeniden ortaya çıkıyor.

Ege’nin bereketli toprakları geleneksel yöntemlerle yeniden şekilleniyor...
Taşev, antik çağlardan beri mutfak gereçlerinde kullanılan taş ve toprağı, en sağlıklı ve geleneksel haliyle yeniden kullanıcılarıyla buluşturuyor. Antik çağlardan beri insanlığa hayat veren Ege’nin bereketli toprakları, Taşev ustalarının becerikli ellerinde, geleneksel yöntemlerle yeniden şekilleniyor.

Sızdırmayan, koku yapmayan, hem ateşte hem fırında kullanabilen toprak güveçler, doğal, sağlıklı ve lezzetli yemekler için Taşev garantisiyle sunuluyor. Cila, vernik ve boya gibi herhangi bir kimyasal kullanılmadan ısıyı tutan Arduvaz taşından üretilen ürünler ise en doğal haliyle sofralarda ve mutfaklarda yerini buluyor.

Taşev’in havandan sunum tepsilerine, güveçlerden bardakaltlığına kadar farklı ürün tasarımlarını Esse Shoplar, Schafer mağazaları ve seçkin zücaciyecilerde bulabilirsiniz…Hiç yorum yok:

Yorum Gönder