THE BODY SHOP'TAN YENİ SERİNLETİCİ CİLT BAKIMI: SORBET SERİSİ

Sıcaklar başladı ve The Body Shop’ın en yeni ürünü Vitamin E Aqua Boost Sorbet ile tanışmanın zamanı geldi! The Body Shop, yeni ürünü ile yazın bunaltıcı sıcaklarına meydan okuyarak cildinize serinlik getiriyor. Vitamin E Aqua Boost Sorbet, tazeleyici serinliği, kadife yumuşaklığındaki dokusu ve derin nemlendirici özelliğiyle cildinizin sıcağı yenmesine yardımcı oluyor.


Cildin sağlığını ve nemini koruyabilmesi için suya ihtiyacı vardır. Özellikle yaz aylarında cilt daha fazla su kaybettiği için ekstra bir desteğe ihtiyaç duyar. Vitamin E Aqua Boost Sorbet, içeriğindeki Aqua Sphere Teknolojisi ile cilde gün boyu gerekli olan nemi sağlar. Bu teknoloji sayesinde mikroskobik nem küreleri küçük bir su deposu gibi ağırlığının 100 katı saf su tutabilirler.

Her ürün, 2 milyonun üzerinde Aqua Sphere bulundurarak cildinizi 24 saat nemli tutar.
Vitamin E Aqua Boost Sorbet, buğday tohumu yağı, shea yağı ve soya yağıyla sağladığı doğal nemledirici gücü son teknolojiyle birleştiren yeni nesil bir  nemlendiricidir. Nemlendirmenin yanı sıra içeriğindeki mineraller ve hafif yapısı da tüm yaz taze ve mat bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

FİYAT: 54,90 TL
 
  KADINLAR BU ÜRÜN İÇİN NE DEDİ: 
%90
Kadifemsi yumuşak bir dokunuş yaratıyor
 %80
Ciltte tazelik hissi yaratıyor
%83
Cilde tüm gün ihtiyacı olan nemi veriyor
 %82
Tüm gün cilde sağlıklı bir mat görünüm kazandırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder