VIALAND'DE 'gnctrkcll'LİLERE İKİNCİ BİLET ANINDA HEDİYE!


Türkiye'nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı VIALAND, Turkcell’le yaptığı işbirliği çerçevesinde gnctrkcll’liler için rüya gibi bir kampanya başlattı.  Son günü 27 Temmuz olan kampanyada, VIALAND Tema Park’a giriş için bir bilet alan tüm gnctrkcll’lilere 1 bilet de anında hediye edilecek. Kampanya sadece gündüz seansında değil, saat 21.00’den – 24.00 kadar süren akşam seansında da geçerli olacak. 


gnctrkcll’lilere dünyanın eğlencesini sunan bu çok özel kampanyaya katılmak için VIALAND yazarak 2278’e kısa mesaj atmak yeterli olacak. Mesajın ardından gelecek olan şifre ile VIALAND Tema Park gişelerinden bilet alan herkese 2. bilet armağan edilecek. Bu kampanya ile tüm gnctrkcll’liler tatillerinde gün boyu sürecek eğlencenin tadını çıkaracak, bol adrenalinle unutamayacakları bir gün yaşama fırsatı bulacaklar. 

Tek biletle sınırsız eğlence
120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan VIALAND Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder