Adeland Boya Kalemleri ile Çocukların Hayalleri Renkleniyor

Türkiye yazım, çizim, boyama ürünleri pazarının lideri ADEL Kalemcilik, çocuklara yönelik markası Adeland’ın rengârenk boya kalemleri ile çocukların hayallerini renklendiriyor. Çocukların büyük bir zevkle yapacağı en değerli resimler, Adeland’ın canlı renklere sahip boya kalemleriyle canlanıyor. Uç kırılmalarına karşı direnci artırılan boya kalemleri ile çocuklar uç kırma korkusu olmadan özgürce boyama yapabiliyor.


Özellikle küçük yaş grubundaki çocukların ellerine uyumlu olarak geliştirilen jumbo boya kalemleri resim yapmayı daha kolay ve zevkli hale getiriyor. Avrupa Birliği ürün güvenliği standartlarına uygun sertifikalı ve tüm sağlık testlerinden geçen Adeland boya kalemleri çocuklar için son derece güvenli bir tercih olarak raflardaki yerini alıyor. Canlı ve parlak renklerden oluşan boya kalemleri, çocuklara eğlenceli bir dünyanın kapılarını açarken, çocuğunun sağlığına önem veren ebeveynler için de büyük bir rahatlık sağlıyor.

Karton kutu ve tüp ambalaj seçenekleriyle boya kalemleri 6’lı,12’li,24’lü ve 36’lı paketlerde satışa sunuluyor. Okul sezonuna özel olarak 12 renk yarım boy jumbo boya kalemlerini alanlara çift bıçaklı kalemtıraş da hediye ediliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder