Adeland ile Çocuklarınız Okula Hazır

Adeland, çocukların yaratıcılığını geliştirirken kahraman karakterleri ile de çocukların hayal gücünü artırıyor. Suluboyadan, parmak boyasına mum boyadan resim defterine geniş çeşit ürünleriyle Adeland, çocukların bütün ihtiyaçlarına karşılık verebiliyor.


Küçük yaş grubundaki çocukların ellerine uyumlu olarak geliştirilen jumbo boya kalemleri resim yapmayı daha kolay ve zevkli hale getiriyor. Karton kutu ve tüp ambalaj seçenekleriyle boya kalemleri 6’lı,12’li,24’lü ve 36’lı paketlerde satışa sunuluyor. Okul sezonuna özel olarak 12 renk yarım boy Jumbo boya kalemlerini alanlara çift bıçaklı kalemtıraş da hediye ediliyor.

Adeland suluboya çocukların çarpıcı renkleriyle doyasıya resim yapmalarına olanak sağlıyor. Fırça hediyesi de olan sulu boyalar, 8’li, 12’li ve 21’li renk alternatifleriyle sunuluyor.

 Örtücü ve canlı renklere sahip olan pastel boyalar, ufalanmadan çocukların rahatça kullanabileceği 8’li,12’li, 18’li ve 24’lü renklerle çocukların hayal dünyasını renklendiriyor.

Adeland’ın keçeli kalemleri birçok kumaştan bulaştığı takdirde kolayca, 6 ve 12 renkten oluşan canlı renklerden oluşuyor.

Adeland’ın mum boyaları canlı ve parlak renklerden oluşuyor. Çocuklar kolaylıkla zengin renk karışımları elde edip farklı renkler ortaya koyabiliyor. Kağıt, karton ve taş üzerinde de etkili uygulama yapılabiliyor.

Parmak boyaları suda çözünebilir ve yüksek kalitede parlak seçenekler sunuyor. Çocuklar kağıt, karton ve seramik üzerine fırça, sünger ve parmakla istedikleri deseni uygulayabiliyor. Adeland’ın mavi ve pembe renkli resim defterlerine de uygulanan parmak boyası ile çocuklar yaratıcılıklarını geliştirebiliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder