Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen kadınlar Hobiniyarat.com'a tık tık!

El sanatlarının vazgeçilmezi Sizzix Şekilli Kesim Sistemleri ile yaratıcılığınız saniyeler içinde elinizde. Makine ve kalıptan oluşan bu sistem ile makasla kesebileceğiniz her türlü malzemeyi kullanarak eğlenceli tasarımlar yaratabilir, dilerseniz kendiniz kullanır, dilerseniz aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Sizzix’e ise hobiniyarat.com’dan ulaşabilirsiniz!


Evden bir şeyler yaparak kazanç elde etmek isteyip, nereden başlayacağını bilemeyenlere, işte başlangıç noktası. Sizzix alıp; ev dekorasyonu, bebek ürünleri tasarımı, nikah şekerleri, doğum günü süslemeleri, kıyafet tasarımı, patchwork, takı tasarımı, pasta, kek, reçel gibi gıda ambalajlama,  scrapbook, davetiye, kutu ve kart yapımı, çeyiz ürünleri yapabilirsiniz.

Kendine gelir elde etmek isteyen bayanlara danışmanlıklar yapan Hobiniyarat.com’dan Sizzix’i sipariş edebilir, ürünlerin nasıl pazarlanacağından maliyet analizine kadar birçok konuda eğitim alabilirsiniz. Ürettiğiniz el emeği, göz nuru tasarımlarınızı; belediyelerin elişi pazarlarında, okul kermeslerinde, hediyelik eşya ve aksesuar dükkânlarında, internet sitelerinde ve diğer sanal ortamlarda satabilirsiniz. 

Bir çocuğun bile kolaylıkla ve güvenle kullanabileceği Sizzix ile teknik bilgi veya beceri gerekmeden, standart ve hızlı iş çıkarabilirsiniz. Üstelik dizi seyrederken bile kullanabileceğiniz Sizzix ile zamanınız size kalır.

Ürettiklerinizi daha ileri götürüp kendi işinizi açma fırsatı bulabileceğiniz Sizzix ile ayda ortalama 100 ürün tasarlayarak yaklaşık 500 ile 2.000 TL arasında değişen bir gelir elde edebilecek, yaratmanın ve kazanmanın keyfine varacaksınız!

Detaylı bilgi için; www.hobiniyarat.com - facebook.com/Hobiniyarat - instagram.com/hobiniyarat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder