Evde, sporda, ofiste, Yeni Activia İçecek her zaman yanında!

Activia’dan sağlığına özen gösterenler için keyifli ve doyurucu bir ara öğün alternatifi: Activia Yoğurtlu İçecek. Bol taze meyveler ve lezzetli Activia Yoğurt’undan yapılan Activia İçecek’in Çilek&Kivi ve Şeftali&Tahıl seçenekleri artık Türkiye’de. Activia İçecek yenilikçi paketiyle aktif yaşam tarzına çok uygun; evde, sporda, ofiste ve hareket halinde olduğunuz her yerde kolayca ve keyifle içebilirsiniz.


Activia, dünya çapında başlattığı "Hayatı İçinden Geldiği Gibi Yaşa" kampanyası kapsamında sağlıklı ve aktif yaşam hareketini, yepyeni ürünü ile destekliyor: Yeni Activia İçecek.

Sağlığına özen gösterenler için Activia yoğurtlu içecek oldukça keyifli ve doyurucu bir ara öğün alternatifi olacak. Activia Yoğurtlu İçecek, sağlıklı beslenme ve sindirim sistemi için oldukça faydalı. Activia Yoğurt’tan yapılan yeni içecek Çilek&Kivi ve Şeftali&Tahıl olmak üzere 2 farklı tat seçeneği ile satışa sunuldu. Activia Yoğurtlu İçecek, yenilikçi paketiyle aktif yaşam tarzına oldukça uygun. Yeni Activia Yoğurtlu İçeceği evde, sporda, ofiste ve hareket halinde olduğunuz her yerde kolayca ve keyifle içebilirsiniz. Hayat temponuza çok uygun olan bu keyifli içeceği mutlaka denemelisiniz!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder