Faber-Castell "Değiştirilebilir Tablet Suluboyalar" ile Eğlenceli Resimler!

Faber-Castell, “Değiştirilebilir Tablet Suluboyalar” ile çocuklara boyama yaparken daha fazla eğlenme imkânı sunuyor.  Çıkartılabilen tabletlerle çocuklar, yaptıkları resimlere eklemeler de yapabiliyorlar.

Dünyaca ünlü yazım, işaretleme ve boyama gereçleri firması Faber-Castell’in birbirine geçebilen tablet suluboyası sayesinde çocuklar yaratıcı fikirlerini ortaya çıkarıyorlar. İsterlerse sadece boyama yapabiliyorken isterlerse çıkartılabilen tabletlerle yaptıkları resimlere eklemeler yapabiliyorlar. Suluboya kapağın iç kısmını palet olarak kullanması da ürünü daha kullanışlı hale getiriyor.  Üstelik satılan tablet yedekleri sayesinde, biten renklerin yerine yeni renkler alınarak suluboya yeniden tamamlanabiliyor.

Faber-Castell’in boyama önlükleri de bu eğlenceli boyama macerasında değiştirilebilir tablet suluboyaların en yakın arkadaşı olarak yerini alıyor. Çocukların korkusuzca boya yapmalarına olanak veren boyama önlükleri, fırçaları, kalemleri ve boyaları koyabilmek için tasarlanmış cepleriyle de çocuklar için hem şık hem de yararlı bir aksesuar oluyor.

Faber-Castell Değiştirilebilir Tablet Suluboya,12 Renk : 25,5 TL
Faber-Castell Değiştirilebilir Tablet Suluboya, 24 Renk : 42 TL
Faber-Castell Boyama Önlüğü : 13 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder