LimonİleZeytinInstagramda

Limon ile Zeytin sosyal medyada yıldız olma yolunda. Türkiye’nin en çok sevilen yerli çizgi karakterleri Limon ile Zeytin şimdi de Instagram’da sizlerle! 


Facebook’ta sahip olduğu 790.000 hayranı, toplamda 110.000 indirilme sayısına sahip iPhone/iPad uygulaması, web sitesi,  twitter ve youtube hesapları ile hem çocukların, hem de büyüklerin beğeniyle takip ettiği Limon ile Zeytin, tüm komiklikleri ile şimdi de Instagram hesabı ile karşınızda.

Her gün her yaş grubuna hitap eden güncel postlarıyla komikliklerine Instagram’da devam eden sevimli ikili ile beraber tüm İstanbul’u gezecek, hayvanat bahçesinde hayvanları tanıyacak, onlarla alışverişe çıkacak ve arkadaşlarıyla geçirdikleri keyifli vakitlere eşlik edebileceksin.

Limon ile Zeytin’in Instagram’daki eğlenceli dünyasına katılmak istiyorsan instagram.com/limonilezeytin adresine tıkla, hem sevimli ikilinin maceralarını yakından takip et, hem de yorumlarınla onlara eşlik et! Sen de Limon ile Zeytin’le beraber eğlenceye doy!

Her türlü bilgiye erişimin çok daha kolay ve hızlı olduğu akıllı telefonlar ve Instagram dünyası sayesinde Limon ile Zeytin artık her an yanında!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder