NUXE'TEN AYDINLATICI, LEKE GİDERİCİ SERUM

Dünyaca ünlü Fransız dermo kozmetik markası NUXE, doğal içeriğe sahip aydınlatıcı ve leke giderici bakım serisiyle kusursuz bir cilde sahip olmanız için mucizevi ürünler sunuyor.


Seride bulunan Aydınlatıcı Yoğun Bakım Serumu, kahverengi lekelerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olurken içeriğindeki ebegümeci ve meyankökü sayesinde antioksidan etkisi bulunuyor.
Beyaz çiğdem özü ve C Vitaminini bir arada bulunduran ilk aydınlatıcı serum ile kusursuz bebek cildi görünüme sahip olabilirsiniz.
Seride ;
Aydınlatıcı, Koruyucu Yüz Bakım Kremi SPF30...
Tüm cilt tipleri için uygun olan bakım kremi, UVA, UVB ve hücresel korumayla antioksidasyon etki sağlıyor. Cildinize ihtiyacı olan bakımı sağlayacak krem,  ultra akışkan yapısıyla da kullanım rahatlığı sunuyor.
Aydınlatıcı Bakım Losyonu...
Lekeli ve leke eğilimli ciltler için uygun olan aydınlatıcı bakım losyonu, yumuşatıcı, nemlendirici ve tazeleyici losyon tonik cildinizi pürüzsüzleştirecek.
Aydınlatıcı Yüz Temizleme Köpüğü...
Lekeli ve leke eğilimli ciltler için aydınlatıcı bakım sağlayan yüz temizleme köpüğü, cildinizi yumuşatıp arındırıyor.
Aydınlatıcı, Koruyucu Bakım Emülsiyonu...
Leke oluşumu önleyici bakım emülsiyonu cildi aydınlatıcı nemlendirici bakım sağlıyor.
Aydınlatıcı BB Krem SPF30...
Tüm cilt tonlarına uyumlu, makyaj ve cilt bakımını bir arada sunan NUXE BB Krem SPF30 ile kusursuz görünüme sahip olabilirsiniz. Pürüzsüzleştirici, cilt tonunu eşitleyici ve aydınlatıcı bakım sağlayan BB Krem aynı zamanda mükemmel bir makyaj zemini oluşturuyor.
NUXE'ün aydınlatıcı leke giderici bakım serisi tüm seçkin eczanelerde sizleri bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder