Rengarenk meyvelerin en leziz hali Bebeto'da!

Türkiye’nin en büyük yumuşak şeker üreticisi ve ihracatçısı olan Kervan Gıda, Bebeto Eğlence Adası konseptiyle satışa sunduğu meyve şeklindeki yumuşak şekerlerle damaklarda leziz tatlar bırakıyor.


Bebeto şekerlerinin doğal meyve suyu içeren tatları kadar şekilleri de bir harika! Çilek, muz, karpuz, ananas, ahududu, vişne, portakal gibi meyve şekillerinden oluşan şekerlerin her biri şeklini aldığı meyvenin muhteşem tadını içeriyor. Yaz aylarında en çok tercih edilen ara öğünlerden olan meyvenin en doğal halini Bebeto şekerlerinde bulabilirsiniz. Sadece çocukların değil genç ve yetişkinlerin de tercih ettiği Bebeto yumuşak şekerler; vücut için gerekli olan 20 aminoasitten 18’ini içeriyor. Kolesterol içermeyen Bebeto ürünleri vücut tarafından kolayca sindirilebiliyor.

Siz de Bebeto şekerlerinin tadına bakmak için; Mall of İstanbul, Marmara Forum, Torium, Astoria, Olivium gibi alışveriş merkezleri başta olmak üzere Türkiye’de toplam 17 noktada hizmet veren Bebeto Eğlence Adası alanlarını ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder