Scout Çocukları Mutlu Eder…

Sırt çantası, öğrencinin günlük yol arkadaşıdır. Dayanıklı, güvenli ve her türlü hava koşulunda kullanılabilmesi çocuklar için önemli bir özellik. Bunun yanında estetik olarak çocuğun duygularına hitap eden Scout  ilköğrenim boyunca  çocukların her zaman yanında. 


Scout okul çantaları  Sunny, Mega, Nano ve Buddy modelleri ile mağazalardaki yerini aldı. 2014 yılı itibari ile anaokulu serisini de hazırlayan marka ‘’ Scoutly’’ olarak tüm çocukların beğenisine sunuluyor. Anaokulu ve ilköğrenim için kullanım kolaylığı sağlayan çantalar istenirse 5’li yada 7’li set olarak da alınabiliyor. Kış ayları için hazırlanan özel şemsiyeleri ise görülmeye değer.  

Alman Bağımsız Denetleme Kurumu ‘’ Stiftung Warentest’’ yeni bir okul çantası alımında özellikle güvenliğe dikkat edilmesini önermektedir. Bu nedenle okul çantası normlarını tümüyle yerine getiren ürünler tercih edilmedir. Scout Basic okul çantaları Alman Standartları Enstitüsünün ‘’DIN 58124’’ de belirlenen katı güvenlik ve kalite unsurlarını içeriyor.

En doğru tasarlanmış okul çantası bile yanlış taşındığında işe yaramaz…

Çocuklar yaşamlarının bu döneminde henüz yumuşak omurgaya sahip olduklarından tek taraflı taşıma tehlikeli eğriliklere neden olabilir. Bu nedenle tek taraflı taşınan tüm okul çantaları ilköğrenim çocukları için tehlikelidir. Bu durum spor ve günlük sırt çantaları için de geçerlidir. Çünkü, stabilize dış gövdesi olmayanlar çantalar, çanta içini ve çocuk sırtını koruyamaz. 

Öğrenimin bir gereği olarak öğrenciler ev ve okul arasında kitaplarını, defterlerini ve birçok okul malzemelerini taşımak zorundadır. Sırtta taşınan bir okul çantası, tek taraflı olarak elde veya omuzda taşınan bir çantadan daha sağlıklıdır. 

Scout okul çantaları farklı model ve genişlikte sunulmaktadır. Tüm modellerin sırt profili, hafif kontürlü ve havalandırma kanallarıyla üretilmektedir. Çantayı taşıyan çocuğun yaş ve vücut yapısından bağımsız olarak, Scout çantaları, çocuklara uyum sağlar. 

Test Edilmiş Tasarım…
Ortopedist ve tasarımlar tarafından geliştirilmiş ve ilköğrenim çocuklarının ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır,
Alman Standartları Enstitüsü ‘’DIN 58124’’ de belirlenen katı güvenlik ve kalite normlarını içermektedir,
Alman Designer Derneği ‘’ Roter Punkt’’ tarasından verilen ‘’red dot’’ inovasyon ödülüne sahiptir,
Scout çantaları bağımsız denetleme kurumu ‘’ Stiftung Warentest’ tarafından yapılan denetlemelerde, daha önceki yıllarda olduğu gibi, alanında birinci olmuştur.

Tüm Scout Çantaları…
Dayanıklı, sağlam, aşınma ve yırtılmalara karşı dirençli,
Su geçirmez iç kaplama, su çekmez düzey,
Cilde dost AZO-renkleri, cadmium, PCP, alerjik-boya maddeleri içermez,
3 yıl garanti veren tek okul çantası,
Çevre dostu, yüzde 100 geri dönüşümlü,
Fiziği destekleyen, nefes alan sırt destekleyiciye sahip,
Vücut tarama sistemi aracılığı ile yapılmış,
6-10 yaş aralığındaki çocukların sırt şekline uygun,
Scout ürünleri ‘’ The Global Compact’’ ilke ve değerleri doğrultusunda üretilmiştir. 

Satış Noktaları: 
Kanyon Alışveriş Merkezi İstanbul, Kentpark Alışveriş Merkezi Ankara, Trumpe Towers Alışveriş Merkezi İstanbul, Kids Mall Alışveriş Merkezi İzmir, Buyaka Alışveriş Merkezi İstanbul

Fiyatlar: 
Tek çanta : 280 TL
Setler : 350 -400 TL arasında 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder