TEK DAMLA İLE KUSURSUZ! THE BODY SHOP'TAN YENİ ARGAN SERİSİ


Argan ağacı, dünya üzerinde doğal olarak sadece Fas’ta bulunan Atlas dağlarının eteklerinde yetişmektedir.
Fas’ın yerli kadınları tarafından el ile toplanıp titizlikle kırılan en iyi kalitedeki argan fındıkları, özel olarak işlenerek ışık saçan argan yağına dönüştürülmektedir.


Fas’ta bulunan Berber topluluğunun kadınları, nesiller boyu argan yağını geleneksel olarak hamamdaki güzellik ritüellerinde, Sahra Çölü’nün hırçın rüzgârlarından ve yakıcı güneşinden korunmak için kullanmışlardır. Argan içerisinde bulunan linoleic asit (Omega 6) gibi zengin yağlı asitlerin ve doğal e vitamininin bulunması ona muhteşem besleyicilik katarken, "Yağların Kralicesi" ünvanını kazandırmıştır.
 
ALTIN AYDINLANMASI YENİ ARGAN SERİSİ BANYO VE VÜCUT KREMİNİN KEYFİNE VARIN!
The Body Shop, güzellik sektöründe ilk olarak saç yağı olarak ün kazanan Argan Yağını 38 yıllık başarısı ile birleştirerek WILD ARGAN OIL VÜCUT BAKIM KOLEKSİYONUNU yarattı. Tepeden tırnağa bir bakım için 9 farklı üründen oluşan seride vücut için gerekli olan tüm ürünlerin yanı sıra The Body Shop’un favori ürünü Body Butter’da mevcut.
"Eski bir inanca göre; 'Eğer teniniz parlıyorsa bu sakin bir ruhun yansımasıdır.' denir." Yeni Wild Argan Oil serimiz size her gün tepeden tırnağa parlaklık vermek için özel olarak yaratıldı”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder