Türkiye’nin ilk ve tek elit yeme-içme kulübü GastroClub’la lezzet turuna çıkmaya hazır mısınız?

Hep aynı restoran ve barlara gitmekten sıkıldınız mı? Bir kutlamanız olduğunda gidecek yeni bir mekan düşünmek sizi zorlamaya mı başladı? Artık size yepyeni lezzet rotaları öneren GastroClub’la şehrin en popüler mekanlarında bir tanıdığınız var! Türkiye’nin ilk ve tek elit yeme-içme kulübü GastroClub’a hemen üye olun, GastroClub’ın 5 şehirde anlaşmalı olduğu 600’den fazla restoran,cafe ve barda %50’ye varan indirimlerin, rezervasyon önceliği ve ikramlar gibi size özel ayrıcalıkların ve yeni bir mekan keşfetmenin tadını hemen çıkarmaya başlayın!


GastroClub mobil uygulaması Eylül ayında yayında
www.gastroclub.com.tr ‘den GastroClub’ın lezzetli dünyasına katıldıktan sonra İstanbul, Ankara,İzmir, Bursa, Bodrum ve Çeşme’de GastroClub’ın anlaşmalı olduğu mekanları hemen keşfe başlayın! Şehrin en seçkin restoran, cafe ve barlarında %10 - 50 arasında değişen indirim avantajlarından faydalanın. Ziyaret ettiğiniz restoranlarda ister kartınızı gösterin ister akıllı telefonunuza yüklü olan GastroClub mobil uygulamasından anlık olarak Mobil Kartınızı üretin. Ücretsiz indirebileceğiniz IOS ve Android uygulama sayesinde bulunduğunuz yere en yakın GastroMekanları da hızlıca bulabilir, restoran hakkında bilgi alabilir, seçtiğiniz mekanlardaki GastroClub ayrıcalıklarını hemen öğrenebilirsiniz. Üye olduğunuz takdirde GastroClub avantajlarından beraber yemek yediğiniz tüm arkadaşlarınız faydalanabilir, indirim toplam hesap üzerinden yapılır ve kartınızı yıl boyunca sınırsız olarak kullanabilirsiniz!

Aralarında Lacivert,Frankie, Aheste, Cochine,Bloom, Chilai, Banyan,Vapiano, Feriye lokantası, Kydonia, Pera Thai ,Taps, Tektekçi, Liman Lokantası, La Mancha, Pizzeria Trio ,Burger House, Bej, Çubuklu Hayal Kahvesi, Venge, Den Cafe, Harvard Cafe, Köşebaşı ve Zarifi gibi şehrin en şık ve lezzetli mekanlarının bulunduğu GastroClub dünyasına giriş yapmak için hemen www.gastroclub.com.tr ye tıklayarak üye olabilirsiniz.

Bodrum’da Bej Beach Club, Liman Köftecisi, Trança, Yalıkavak İskele Balıkçısı, Sapore,Marina Yatch Club’daki Roof Marine,Club Restaurant ,Aynalıkavak Restoran ; Çeşme’de İstakozcu Canbaba, Dost Pide,Tektekçi,Meyhane Şerefe, Mona, İmren Restoran,Yaya,Picante, Eflatun ve Hayal Kahvesi Bistro gibi mekanlarda da yaz tatillerinizde GastroClub avantajlarından faydalanabilirsiniz!

GastroClub’a üye olmak için: www.gastroclub.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder