Uni Baby ile Bebekler Sağlıkla Yıkanıyor

Bebek bakımı ve hijyeninde öncü marka Uni Baby, şampuanı ile bebeklerin banyo keyfine keyif katıyor. Uni Baby şampuanın gözü yakmayan özel formülüyle bebekler yıkanmanın tadına varırken, saçları da özenle temizleniyor.


Bebek teninin ince ve hassas yapısı özenli bir temizlik gerektirir. Bu nedenle de özellikle bebek cildine uygun şampuan seçimi yapmak aileler için önem taşıyor. Bebek sağlığını düşünen Uni Baby, bebeklerin saçına ve cildine özel olarak geliştirdiği şampuanı ile bebek cildini nazikçe temizliyor. Köpürmeyi sağlayan SLS (Sodium Lauryl Sulfate) ve SLES (Sodium Laureth Sulfate) içermeyen Uni Baby şampuan bebek cildinde etkili temizlik sağlıyor.

Uni Baby Şampuan ile Bebeğinizi SLS / SLES’ten Uzak Tutun
Şampuanların içeriğinde yer alan SLS / SLES maddeleri köpürmeyi sağlıyor. Aileler, fazla köpüren ürünlerin daha iyi temizlediğini düşünseler de SLS / SLES maddeleri içeren şampuanlar, ciltteki yağı çözücü bir etkiye sahip olduğundan bebek cildinde kurumaya yol açabiliyor. SLS /SLES içermeyen Uni Baby şampuan az köpürüyor ve bebek cildinde güvenli temizlik sağlıyor. Boyar madde içermeyen, rengini şişesinden alan Uni Baby şampuanın içeriğinde alkol, paraben ve alerjen madde de bulunmuyor.  Uni Baby şampuanı aileler gönül rahatlığı ile tercih ediyor.


Çok özel deneme fiyatı: 6,90 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder