Uni Baby'den Anneleri Sevindiren Kampanya

3’lü Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü Hediyeli

Uzmanlar tarafından bebeklerin cilt temizliği için önerilen saf su ve doğal pamuktan oluşan Uni Baby yenidoğan ıslak pamuk mendil,  bebek bakım örtüsü hediyesi ile annelere pratik kullanımın kapılarını açıyor.


Bebeğinizin cildini sizin kadar düşünen Uni Baby, yepyeni kampanyası ile annelerin yanında. Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil’in 3’lü avantaj paketinde hediye edilen Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü evde, arabada, parkta, bakım odasında pratik ve hijyenik alt değişimi sunuyor.

Annelere Güven Veren Saflık
Uzmanlar tarafından bebek cilt temizliğinde önerilen saf su ve doğal pamuktan üretilen Uni Baby yenidoğan ıslak pamuk mendil; bebeklerin el, yüz ve tüm cilt temizliğinde en iyi seçim oluyor. Bebek bakımı ve hijyeninde uzman Uni Baby’nin yenidoğanlara özel ıslak pamuk mendili, yenidoğan bebek cildine zarar vermeden temizliyor. Uni Baby yenidoğan ıslak pamuk mendil bebeklerin cildinde hassas bir temizlik sağlarken ciltte pamuk lifi de bırakmıyor.

Artık Anneler Her Yerde Rahat
Uni Baby’nin bebek bakım örtüsü,  bebeklerin alt değişimi ve bakımı sırasında annelerin yardımına koşuyor. Bebeğin altına serilen Uni Baby bebek bakım örtüsü, sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunuyor. Yatak koruyucu olarak da kullanılabilen Uni Baby bebek bakım örtüsü, arabada, evde ya da bebek bakım odasında rahatlıkla kullanılabiliyor. Uni Baby bakım örtüsünün kalın ve yumuşak iç dokusu, bebeklerin rahat etmesini sağlarken sıvı geçirmez arka yüzeyi ile de bebeklerin bakımının güvenle yapılmasını sağlıyor. Uni Baby bebek bakım örtüsü, hafif yapısı ve 60x60 cm ebatlarıyla çantada rahatlıkla taşınabiliyor.

Uni Baby, 3’lü yenidoğan ıslak pamuk mendil paketini Uni Baby bebek bakım örtüsü hediyesi ile birlikte Ağustos ayı boyunca sınırlı sayıda satışa sunuyor. Bebeklerin alt değişimi için ihtiyaç duyulan ürünleri bir araya getiren Uni Baby, hazırladığı özel paketiyle annelere pratik bir kullanım sunuyor.


Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil Satış Fiyatı; 15,50 TL’dir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder