YENİ ADVANCED NIGHT REPAIR GÖZ

Yeni Advanced Night Repair Göz, çığır açan teknolojisi ve gecenin onarım gücü ile gözlerinizdeki gençlik ışıltısını geri kazandırıyor!
           


YENİ Advanced Night Repair Göz; ChronoluxCB™ teknolojisi ve Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II yüz serumunun onarıcı özellikleriyle formülize edilmiş aktif içerikleriyle Estée Lauder’ın göz bakımındaki gücüne güç katıyor.

Göz bölgenizdeki ince çizgiler, kaz ayağı kırışıklıkları, koyu halkalar, şişlikler ve cilt tonu farklılıkları ile çok yönlü formülüyle savaşarak gözlerinizin gençlik ışıltısını günden güne geri kazanmasını sağlar.

Yüze göre %40 daha hassas olan göz çevresine gecenin onarım gücü ile aydınlık bir görünüm kazandırır.

AYDINLIK = GENÇ GÖRÜNÜM

Estée Lauder bilim adamları aydınlık gözlerin genç görünüm için büyük önem taşıdığını ve aynı zamanda cilt fonksiyonlarında yaşanan değişimlerin göz bölgesi problemlerinin birer yansıması olduğunu keşfetmişlerdir.
Cilt ışıltısı ve genç görünüm arasındaki ilişkiyi anlayabilmek için yaklaşık 500 kadın üzerinde 10 yıldan fazla araştırmalarda bulunmuşlardır.

Göz bölgesindeki ince çizgiler, kaz ayağı kırışıklıkları, koyu halkalar, şişlikler ve cilt tonu farklılıkları gözlerdeki gençlik ışıltısını kaybetmiş görünümün temel nedenleri arasında yer almaktadır.

Gözlerinizin doğal ışıltı ve genç görünümünün yaş, çevresel faktörler ve yorgunluk izleri ile gölgelenmesini Yeni Advanced Night Repair Göz ile önleyin. Bırakın gözleriniz gençlik ışıltısı ile parlasın!

AYDINLIK GÖRÜNÜM İÇİN GECE ONARIMININ ÖNEMİ
Estée Lauder bilim adamları cildin gece onarımının önemini vurgularken cilt bakım araştırmalarında sektöre yön veren lider çalışmalarda bulunmuşlardır. 2013 yılında gerçekleştirilen sektörde öncü sayılabilecek çalışmada, hava kirliliğinin cildin doğal enerji üretimini azaltırken serbest radikallerin artmasına ve hücresel bozukluklara sebep olduğu kanıtlanmıştır. Ozon cildin hücresel yenilenme ve onarımı optimum düzeyde gerçekleştirdiği doğal katabolizma sürecini yavaşlattığı ortaya çıkarılmıştır. Günümüzde çevre kirliliği ve UV ışınlar gibi çevresel faktörler
ciltte ve DNA’da önemli hasarlara yol açmaktadır. Gün içerisinde maruz kalınan pek çok çevresel faktör akşam cildin gerçekleştirdiği katabolizma sürecini olumsuz yönde etkilemektedir.

Estée Lauder YENİ Advanced Night Repair Göz ile gece onarımında çığır açmaya hazır!

GÖZLERİNİZDEKİ GENÇLİK IŞILTISI

Advanced Night Repair Göz ile gecenin onarıcı gücünü ve gözlerinizdeki gençlik ışıltısını keşfedin!

1.     Gece Onarım Sürecini Maksimize Eder - Çığır açan ChronoluxCB™ teknolojisiyle hava kirliliği gibi dış etkenlere maruz kalmış cildin gece onarım/arındırma sürecini (katabolizma) harekete geçirerek daha genç görünümlü bakışlara kavuşmanızı sağlar. Cildinizin gece boyunca değiştiğini hissedin ve farkı yaşayın!

2.    Cilde Kaybettiği Işıltıyı Geri Kazandırır - Kapsüllü Alkyl Guanine Transferase (AGT) içeren eşsiz teknoloji; ozon, hava kirliliği ve UV ışınları gibi çevresel faktörlerin sebep olduğu cilt kusurlarının görünümü azaltır.

3.     Serbest Radikal Nötralizasyonu Sağlar – Güçlü anti-oksidan karışımı, çevresel faktörlerin sebep olduğu serbest radikalleri %90 oranında etkisiz hale getirerek ileride oluşabilecek cilt kusurlarını önler. Etkili onarım ile günden güne daha aydınlık bakışlar!

4.     Nemlendirme – İçeriğindeki Hyaluronik asit ile nemin cilde hapsedilmesine ve koruyucu nem bariyerinin güçlendirilmesine yardımcı olur.

5.     Tazeler ve yatıştırır – Yüksek orandaki yorgunluk karşıtı içerikler göz çevresini yatıştırırken iritasyon oluşumunu engeller.

BIRAKIN GÖZLERİNİZ GENÇLİK IŞILTINIZI YANSITSIN !

YENİ Advanced Night Repair Göz’ün gözlerinizin hakettiği gençlik ışıltısını geri kazandırdığı klinik olarak kanıtlandı.

Estée Lauder’ın YENİ Gençlik Işıltısı ÖlçümleriTM sonuçlarına göre %25 daha genç, canlı ve aydınlık gözler*

YENİ Advanced Night Repair Göz hafif formüllü serum ve jel krem seçenekleriyle.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Optomolojik olarak test edilmiştir.
  • Parfüm içermez ve tüm cilt tipleri için uygundur.
  • Akne oluşturmaz.

*8 hafta boyunca 21 kadın üzerinde yapılan klinik çalışma sonuçlarını yansıtmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder