Ankaralı miniklerin yeni kahramanı Dinotaurus olacak!

Ankara- AVM Partners tarafından yönetilen Taurus AVM’nin artık bir maskotu var. Taurus’un, minik ziyaretçileriyle belirlediği yeni maskotu Dinotaurus çocuklarla ilk buluşmasını gerçekleştirdi.


Taurus AVM, düzenlediği etkinlikler ve sunduğu hizmetlerle klasik alışveriş merkezi anlayışını değiştirmeyi kısa sürede başardı.

Bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle herkese hitap eden Taurus, dijital oyun seçenekleri, engellilere uygun geliştirilmiş altyapısı, sanat galerisi ve Pet pansiyonla Ankara için önem taşıyan ilklere imza attı.

Çocukların büyük ilgisini toplayan Dinotaurus, haftasonu düzenlenen etkinliklerde çocukların arkadaşı oldu.

Minikler Cumartesi ve Pazar günleri Taurus AVM’de hem Dinotaurus’la tanışma fırsatı yakalayacak hem de Dinotaurus’un dağıtacağı sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Çocukların hayalleri Taurus’ta gerçek oldu-

Hafta sonu Taurus çocukları yalnızca Dinotaurus’la tanışmakla kalmadı, en sevdikleri çizgi karakterlerden Örümcek Adam ile de bir araya gelme fırsatı buldu.

Taurus AVM’de özel olarak kurulan platformda 9 gün boyunca Örümcek Adam etkinlikleriyle eğlenceye doyan çocuklar, interaktif duvarda “Elektrik Adam”ın süper güçleri olan elektrik efektlerine yön vererek, tırmanma duvarında kendilerine uygun aparatlarla, tırmanışlarını gerçekleştirdi. Ayrıca, örümcek yapım atölyesinde verilen malzemelerle kendi örümceklerini kendileri tasarlarken, seçtikleri dövme şablonları ile 7 güne kadar kalıcı zararsız geçici olan Örümcek Adam dövmesini de ücretsiz yaptırma olanağı elde etti.

Etkinliğin son günlerinde Örümcek Adam’la tanışma ve beraber fotoğraf çektirme fırsatı bulan çocuklar, gönüllerince eğlendi. Çocuklar karşılarında Örümcek Adam’ı görünce, en sevdikleri çizgi kahramanla fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder