HARVEY NICHOLS ANKARA ONURUNA ÖZEL DAVET


Lüks moda perakende sektörünün lideri ve Türkiye’nin uluslararası tek department store’u Harvey Nichols, Ankara’daki en büyük lüks mağaza konseptiyle Next Level AVM’de açtığı yeni  mağazası onuruna 10 Eylül 2014, Çarşamba günü özel bir davet verdi.


Demet Sabancı Çetindoğan evsahipliğinde gerçekleştirilen davete aralarında iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı. Gecede ünlü koreograf Öner Övez’in koreografisi ile Tülin Şahin, Merve Büyüksaraç gibi ünlü mankenler tarafından tanıtılan dünyaca ünlü markaların 2014-2015 Sonbahar/Kış koleksiyonları ve tasarımcı Nida Bulut’un bu sezon itibariyle Harvey Nichols Ankara’da satışa sunulacak 'Bu By Nida Bulut' markalı takı koleksiyonu davetliler tarafından büyük beğeniyle izlendi.


Başkent’in ilk ve tek karma projesi (alışveriş merkezi, ofis, residence) olan Next Level  AVM’de yer alan 5.500 m²’lik Harvey Nichols Ankara mağazası, kadın, erkek, çocuk, aksesuar, kozmetik ve home departmanlarıyla 62’si exclusive olmak üzere, 350’yi aşkın markadan oluşan geniş marka yelpazesiyle yaşamın tüm alanlarına hitap ediyor.Üç kattan oluşan mağazanın erkek bölümünde İngiliz asaletini İtalyan rahatlığıyla birleştiren dünyaca ünlü erkek markası Hackett London, bunun yanı sıra Amerikan lüks markası Polo Ralph Lauren ve İtalyan lüks markası Pal Zileri’nin shop in shop mağazaları da yer alıyor.


Mağazanın Contemporary katında dünyaca ünlü Michael Kors, Sandro, Maje, Karl Lagerfeld, Kate Spade ve DKNY dikkat çekici tasarımlarıyla stil sahibi kadınlar ile buluşurken, diğer katta ise Michael Kors Accessories ve Polo Ralph Lauren kadın koleksiyonu shop in shop mağazaları ile müşterilere servis veriyor.

Harvey Nichols’ın kişiye özel alışveriş konsepti ile alışverişinize farklı bir boyut kazandıran Harvey Nichols Ankara, 72 kişiden oluşan uzman ekibi, kusursuz hizmet anlayışı, 350 markanın yer aldığı geniş ürün gamı, exclusive markaları ve shop in shop mağazaları ileher gün 10:00-22:00 saatleri arası ayrıcalıklı ve keyifli alışveriş deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.
·         Harvey Nichols Sosyal Sorumluluk Projesi
Harvey Nichols Ankara bu özel davette Demet Sabancı Çetindoğan’ın Yürütme Kurulu Başkanı olduğu Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin yetenekli öğrencileri adına tasarımcı İrem Yıldırım ile bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yaptı. Farklı sanat dallarında yetenekli öğrencilerin başarılarını yaşam boyu sürdürmeleri amacıyla “İrem Yıldırım” markasının birinci yılında Yaratıcı Çocuklar Derneği ile birlikte eğitim alanında “Yeteneğe Katkı” bursları başlattı. Ülkemizin yetenekli öğrencilerine katkıda bulunmak için Harvey Nichols Ankara’dan alacağınız her “İrem Yıldırım” markalı tshirtle projeye katkı sağlayabilir ya da sevdiklerinizin anısına isimlerinin yaşatılacağı bir “Anı Bursu” başlatabilirsiniz.

Harvey Nichols Ankara Next Level AVM
Adres:Eskişehir Yolu Dumlupınar Bulv. Next Level AVM No: 3C Blok Mağz no: Next 3B56- 2B84- 1B113- SK23  Çankaya/ANK

Tel: 0312 287 93 12

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder