Polaris ile bayram alışverişi bir başka!

Rahatlığı ve şıklığı, her tarza hitap eden modellerle sunan Polaris, bayramı birbirinden şık ürünler ve cazip fiyatlarla karşılıyor. Bordo, gri, lacivert, toprak tonları gibi sonbahar renklerinden oluşan koleksiyonuyla Polaris, bayram alışverişine çıkacak ayakkabı tutkunlarını geniş ürün yelpazesiyle buluşturuyor.


Polaris kadınları bayramda rahat ve şık!
Müşterilerine en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunan Polaris’te bayram coşkusu başladı bile! Polaris’in avantajlı fiyatlarıyla sonbahara özel en şık modellere en kazançlı şekilde sahip olabilirsiniz. Polaris’in kadın koleksiyonunda sonbahar aylarında ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz loafer modelleri, tekstil detaylı botlar, geniş yaş aralığına hitap eden şık ve sade çizmeler koleksiyonun anahtar parçalarını oluşturuyor. Rahatına düşkün kadınlar için rengarenk babetler; taş, toka, zımba, fiyonk gibi detaylarla hareketlenirken; sivri burunlu rugan modeller ise klasik kombinlere eşlik edecek nitelikte! Ayaklara 5 önemli noktadan taban desteği vererek rahat adımlar atılmasını sağlayan Polaris’in 5 Nokta Koleksiyonu ise bayramda uzun süre ayakta kalacaklar için ideal modeller sunuyor.
Ayakkabıların tamamlayıcı olan çantalar da çok cepli modeller, lazer kesimler, zımbalar, metal klipsler ve egzotik hayvan baskılarıyla farklı alternatifler sunuyor.

Her yaşa ve her tarza Polaris…
Polaris koleksiyonu erkekler için de bayrama özel yüzlerce alternatifle karşınıza çıkıyor. Her yaşa ve her tarza hitap eden koleksiyonda; taban detayları, belirgin dikişler, renk blokları ile deri, nubuk, rugan gibi farklı dokuların bir arada kullanımı dikkat çekiyor. Sonbaharın vazgeçilmez modellerinden loaferlar farklı renk alternatifleriyle bayram kombinlerine eşlik ederken; klasik tarzdaki rugan ve deri ayakkabılar ise takım elbise şıklığını tamamlayacak nitelikte. Aksesuar grubunda yer alan cüzdan ve kemerler de bayram şıklığının tamamlayıcısı olmaya aday!

Çocuklara özel eğlenceli adımlar…
Polaris’in sonbahara özel modelleri arasında çocukların renkli bayram kombinlerine eşlik edecek babetler, loaferlar ve spor ayakkabılar yer alıyor. Babetlere hareket katan boncuk ve fiyonk kız çocukların bayılacağı güzellikte! Simler, kalpler, çiçekler, renkli bağcıklar ve şerit detayları tüm çocuklara hem sportif hem de göz alıcı adımlar sunuyor. Erkek çocuklar için ise özellikle spor modellerde kullanılan kirli görünümlü tabanlar ve kamuflaj etkileri küçük beylerin adımlarına hava katacak nitelikte!

Siz de Polaris’in bayrama özel cazip fiyatlarını kaçırmak istemiyorsanız FLO ve Polaris mağazalarını; www.flo.com.tr/polaris ve www.polaris.gen.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder