BAMBUM İLE SOFRALARINIZ DOĞAL VE SIRA DIŞI

Çevreci ve doğal ürünleri birbirinden estetik bir şekilde tasarlayıp tüketicisinin beğenisine sunan Bambum, sofra tasarımına yönelik ürünlerini de tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.


Mutfakların organik yardımcısı Bambum sağlıklı ev gereçleri, %100 bambu bitkisini kullanarak ürettiği “Caso Çorba Kaseleri” ve “Penne Servis Tabakları” ile size sıcaklığı ve sağlığı, sofralarınızda da tasarım ve şıklığı getiriyor.

Bambum’un suya ve ısıya dayanıklı Caso çorba kâseleri kış aylarında yemeklerin vazgeçilmezi çorbalarınızı farklı bir şekilde sunmanızı sağlıyor. Caso kaseleri, doğal, estetik bir forma sahip olan ve 2 farklı boyutta üretilen Penne servis tabakları ile kombinleyerek kullanabilir yemek masanızı sıcacık bir kış sofrasına çevirebilirsiniz. 
  
Tepsilerden, bıçaklara, kesme tahtalarından, baharatlıklara, saklama kaplarından, peynir setlerine kadar farklı ürün kategorisinde 200’e yakın sağlıklı ve estetik ürünleri bulunan Bambum,  mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınız için alternatif ve doğal çözümler sunuyor. 

Bir tıkla Bambum sofralarınızda...

Bambum ürünlerine www.bambumstore.com adresinden güvenli ödeme seçenekleri ile ulaşmak mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder