İYİ BİR YAŞAM İÇİN AROMATERAPİ, DOĞAL OLARAK OSHADHI

 
SAF VE DOĞAL BİTKİ ÖZLERİ İLE ELDE EDİLEN AROMATERAPİ YAĞLARI, ZİHİNSEL VE FİZİKSEL FAYDA SAĞLAMANIN YANISIRA, KALİTELİ BİR YAŞAMIN DA ANAHTARINI SUNUYOR
GERÇEK, KATKISIZ VE ORGANİK OSHADHI ARGAN YAĞI İLE FARKI FARKEDECEKSİNİZ… 
E vitamini açısından çok zengin olan argan, hücre yenileyici özelliği sayesinde yaşlanmayı geciktirerek; kırışıkları, sivilce ve siyah noktaları gidermede yüksek etki sağlıyor.  Cildin elastikiyet kazanmasında çok büyük rolü olan argan; hamilelikte, çatlak ve selülit tedavisinde, sıkı bir boyun ve formda göğüsler için de mucizevi sonuçlar çıkarıyor.
Argan yağının bilinen faydaları ve etkisini daha iyi yaşamak için OSHADHI’nin argan yağını mutlaka denemelisiniz. 
Organik yetiştirilme şekli ve doğal yöntemlerle işlenmesi ile bilinen OSHADHI,  dünya aromaterapistleri tarafından en beğenilen ürünlere sahip geniş yelpazesi ile dikkat çekiyor. 
Bitkilerin yaşam gücünü ve ruhunu yansıtan aromaterapi; hastalıkları tedavi etmesinden ziyade, bedenin savunma sistemini güçlendirerek hastalığı önlüyor ve iyileştiriyor
Kan dolaşımını artırarak bedenin kendi kendini tedavi etme hafızasını artıran aromaterapi, hastalıkların ve yaşlanmanın başlıca sebebi olan serbest radikallere etki ederek, zinde bir beden ve sağlıklı bir ruh yapısına kavuşmaya yardımcı oluyor. 
ECOCERT sertifikalı gerçek aromaterapi ürünleri bulunan OSHADHI, yaşam kalitesini artırarak sağlık ve mutluluk arayanların vazgeçemediği alışkanlıkları arasında yer alıyor.
Yetiştirildiği en iyi bölgelerden toplanan bitkiler ve özlerinin işlenmesi sonucu elde edilen OSHADHI ürünleri sizin de favori ürünleriniz arasında yer alacak. 
Kışa girerken, güneşin ciltte bıraktığı zararlı etkileri hafifletmek ya da yazın kazanılan formda bir bedeni devam ettirmek için OSHADHI argan yağını denemelisiniz. OSHADHI Argan Yağı, deneyenlerin vazgeçilmezleri arasına girdi bile… 
1971 yılında dünyaca ünlü aromaterapist Malte Hozzel tarafından geliştirilen ve 1990 yılında dünyaya yayılan Alman aromaterapi markası OSHADHI, en kaliteli ve en özel bitkileri organik tarım protokolüne uygun yetiştirip toplayarak,  işliyor.
OSHADHI Aromaterapi Ürünleri; 65 binden fazla başarılı lazer göz operasyonu yapmış olan Op. Dr. Sinan Göker tarafından Türkiye’ye getiriliyor. Dr.Sinan Göker; gençlik yıllarından beri Transandantal Meditasyon (TM), ayurveda ve aromaterapi gibi yaşamı iyileştirmeye yönelik alternatif konularla da ilgileniyor. OSHADHI’nin kalitesini ve faydalarını kendi yaşamında da yıllardan beri deneyimlediği ve ülkemizde bu alanda ürün ve bilgi arayışı olduğunu gözlemlediği için;  ticari yaklaşımı olmadan, Türkiye’de de aromaterapinin gelişmesi ve tanınmasına katkıda bulunmak istiyor. Bu amaçla Oshadi’nin distrübitörlüğünü alarak, herkesin bu şifalanma yönteminden faydalanmasını hedefliyor. 
OSHADHI’nin mucizevi etkileri seçkin eczanelerde ve www.hemensaglik.com ile bir tıkla kapınızda. 
OSHADHI Argan Yağı 176.- TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder