LANCOME'UN YEPYENİ İKİ ÜRÜNÜ: GRANDIOSE ve VISIONNAIRE KREM DOUGLAS MAĞAZALARI'NDA

"Kuğu Boyu" fırça sapı ile daha ipeksi bakışlar kazandıran Grandiôse ve cilt sorunlarına etkili çözüm sunan Visionnaire Krem, Lancôme imzası taşıyor.
Lancôme’un yüksek teknoloji ürünü cilt sorunlarına etkili çözüm sunan Visionnaire Krem ve can alıcı tasarımıyla yeni nesil maskara GrandiôseDouglas Mağazaları’nda satışa sunuldu.


“Kuğu Boyun” fırça sapı, konturlu fırçası ve yoğun pigmentleri ile Lancôme Grandiôse, sıradışı bakışlar kazandırıyor. Kısa ve ideal yapısıyla göz kıvrımlarına uyum sağlayan Lancôme Grandiôse, fırça sapı sayesinde gözün doğal şekline uygun hareket ediyor. Dipten uca her kirpiğe temas eden Lancôme Grandiôse, dar kalınlıktaki fırçasıyla en kısa kirpiklere ulaşıyor; kirpikleri belirginleştiriyor ve tek tek ayrılmasına yardımcı oluyor. Kıvrımlı aplikatörü sayesinde kirpikleri dipten uca ayırarak gözlerde feminen bir hava yaratıyor.

Yüksek teknolojiye sahip Lancôme Visionnaire Krem ise ciltteki kırışıklıkları azaltarak; gözenekleri sıkıştırıyor. Pürüzsüz bir cilde kavuşturan Visionnaire Krem, cildi tazelerken nemlendiriyor ve düzeltiyor. İçerdiği Hyaluronik Asit ile cildin daha dolgun görünmesini sağlayan Visionnaire Krem, Limnanthes Alba bitkisinin tohumlarından elde edilen yağ sayesinde cildi canlandırarak aydınlatıyor.

Cilt özelliklerine göre en uygun ürünü bulmak ve güzellik ile ilgili bilgiler için Douglas Mağazaları’nda uzmanlara danışabilirsiniz.


Douglas Parfümeri Mağazaları
Adana; Ziya Paşa Bulvarı / Ankara; Cepa AVM / Antalya; Terracity AVM
Bursa; Korupark AVM / Eskişehir; Espark AVM
İstanbul; Capacity AVM - Kanyon AVM – Marmara Park AVM - Nişantaşı City’s AVM
İzmir; Alsancak - Forum Bornova AVM / Trabzon; Forum AVM


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder